کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

گیاهخواری چیست

منتشره شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸

گیاهخواری چیست

گیاهخواری چیزی فراتر از یک سبک زندگی است، گیاهخواری، نوعی انتخاب در زندگی است. زیرا فواید گیاهخواری برای سلامتی جسم و روح بسیار زیاد است و شما با این سبک زندگی متعهد می شوید که هم در غذا خوردن و هم در روش زندگی مسایل بسیار زیادی را رعایت می‌کنید.گیاهخواری عملی است که تحت تاثیر عواملی مانند مذهب و شیوه زندگی شخصی قرار دارد و در آن فرد از مصرف محصولات حیوانی مانند گوشت، غذاهای دریایی، ماکیان و لبنیات اجتناب می‌کند اگرچه برخی از این افراد، شیر و تخم مرغ را مصرف می‌کنند.

همان‌گونه که در بالا گفته شد، گیاهخواری فقط درمورد چیزی که می‌خورید نیست بلکه درمورد نحوه زندگی شما نیز هست. اگر سبزیجات می‌خورید اما هنوز هم از محصولات حیوانی استفاده می‌کنید، نمی‌توانید خودتان را گیاهخوار بدانید.

رییس سابق بهداری ارتش، C. Everett Koop، گفته است که ۷۰ درصد آمریکایی‌ها از بیماری‌هایی می‌میرند که مستقیما با عادت‌های غذایی آن‌ها در ارتباط است. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که رژیم غذایی سرشار از میوه‌ها و سبزیجات تازه، غلات و سویا، بهترین گزینه برای طول عمر، سلامتی و زندگی خوب است. در همین حال، با حفظ منابع طبیعی و کاهش آلودگی ناشی از کشاورزی حیوانی، کمک بزرگی به سیاره زمین می‌کنید. همچنین، با علم به این‌که هیچ حیوانی آسیب نمی‌بیند، بیشتر از غذای خود لذت می‌برید. صدها دلیل برای گیاهخوار شدن وجود دارد که ما در ادامه به ۲۹ دلیل که بهترین دلایل هستند اشاره می‌کنیم.

برچسب ها : ،
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *