کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

پرسش و پاسخ

:: پرسش ها و پاسخ ها ::


۰

::: موارد اختیاری،برای اطلاع رسانی پاسخ پر شود :::

آیا مشترکین سایت می تواند محل کار و ارائه خدمات خود را تغییر دهد؟

بله، درصورت لزوم هر مشترک و عضو سایت مشاغل صنعت و صنایع ایران  بسادگی از منوی پروفایل می تواند منطقه و یا آدرس خود را تغییر دهد، و همین طور مراتب را از طریق گزینه تماس با ما با کارشناسان صنعت و صنایع ایران در میان بگذارد.

نظرات

آیا صحت اطلاعات وارد شده در ثبت نام اهمیتی دارد؟

بله، اطلاعات هویتی ثبت نام کنندگان مشاغل صنعت و صنایع ایران احراز هویت می شود و درصورت عدم صحت به آنها اجازه فعالیت داده نمی شود.

نظرات

آیا هزینه خدمات سرویس دهندگان از طرف مشاغل صنعت و صنایع ایران تعیین می شود؟

خیر، سرویس دهندگان با مشتری طرف شده و هزینه ها به صورت توافق و بر اساس تعرفه های عرف می باشد و قضاوت گرانی یا ارزان بودن آن از طریق نظردهی به عهده مشتریان است. مبلغ حق الزحمه خدمات نیز مستقیما” به سرویس دهنده پرداخت می شود و مشاغل صنعت و صنایع ایران دخالتی در این مورد ندارد.

نظرات

هزینه استفاده سایت مشاغل صنعت و صنایع چقدر هست؟

مشاغل صنعت و صنایع ایران برای مشتریان کاملا رایگان است ولی سرویس دهندگان به ازای ثبت اطلاعات دایرکتوری مشاغل خودشون و همین طور تبلیغ کردن در سایت ، مبلغی جزیی پرداخت می نمایند.

نظرات

آیا سایت مشاغل صنعت و صنایع ایران یک سایت کاریابی است ؟

خیر وبسایت تخصصی مشاغل صنعت و صنایع ایران یک وبسایت کارآفرینی و توسعه اشتغال است نه کاریابی، چون قرار نیست از این طریق شما جایی استخدام شوید یا رزومه ارسال کنید. در مشاغل صنعت و صنایع ایران به صورت مستقیم با سرویس دهندگان و خدمات دهندگان مشاغل صنعت و صنایع آشنا شده و بدون واسطه خدمات خود را دریافت می کنید.

نظرات

اطلاعات کدوم دسته از شغل ها و یا صنف ها در این سایت ثبت می شود؟

تمامی شغل ها و مشاغل مرتبط با صنعت و صنایع که در دسته بندی های این سایت در قسمت ستون کناری تحت عنوان دسته بندی دایرکتوری مشاغل قابل مشاهده می باشد.

نظرات

آیا سایت مشاغل صنعت و صنایع مربوط به استان خاصی هست یا خیر ؟

این وبسایت به با عنوان مشاغل صنعت و صنایع ایران مربوط به تمامی استانها و شهر ها بوده و مربوط به استان خاصی نیست.

نظرات

شیوه عمکرد سایت صنعت به چه صورت می باشد؟

سایت مشاغل صنعت و صنایع ایران تحت عنوان پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته می باشد که عملکرد این سایت توسعه فروش مشاغل صنعت و صنایع , ثبت اطلاعات مشاغل صنعت و صنایع , ایجاد ارتباطی سریع و آسان بین مشاغل و صنایع و همین طور معرفی محصولات و خدمات صنایع و مشاغل وابسته می باشد.

نظرات