کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

برای داشتن تجارتی خوب باید …

منتشره شده در پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
برای داشتن تجارتی خوب باید ...
You need to have a good business …

برای داشتن تجارتی خوب باید …

همه میدونیم که راه انداختن یه کسب و کار و تجارت چه مسائلی را داره و اینم باد بدونیم که برای داشتن تجارتی خوب باید … چه کارهایی بکنیم تا تجارتمون هر روز پیشرفت کنه و از رکود خارج بشه.امروز میخوایم بهتون بگیم چه کارهایی را بکنین تا توی تجارت پیشرفت کنین.با ما همراه باشین.

  • تحقیق کنید

اینکه در مورد تجارتی که میخواین انجامش بدین پرس و جو کنین و همه جوانب کاریتون را بسنجین اینجوری نقاط ضعف و قوت کارتون را بدونین و بهتر بتونین روی کارهاتون برنامه ریزی کنین.به دنبال کسایی باشین که بتونن با حرفاشون و کارهاشون شا را به سمت جلو و موفقیت ببرن.

  • اشتباه کردید ، درسش کنین

اگر توی مسیری که دارین میرین یه کاری نتیجه منفی داد حتما اول درسش کنین و بعد برین سراغ کار بعدی.خلاقیت داشته باشین و آزادانه رفتار کنید البته با یه برنامه ریز درست .تا زمانی که اشتباه نکنین هیچ تجربه ایی به دست نمیارین و موفق نمی شین.

  • اید هاتون را پرورش بدین

اگه یه ایده ایی به ذهنتون رسید یه جا بنویسیید و روش برنامه ریزی کنین و انجامش بدین.سعی کنین نظرات دیگران را گوش بدین و بهترینهاش را ازش استفاده کنین.

  • از تجربیات استفاده کنین

هرکسی یه نظری داره و یه راهی برای پیشرفت و موفقیت داره.یادبگیرین استفاده از تجربیات بقیه میتونه بهتون کمک کنه و شما را به سمت پیشرفت کردن ببره . با تیم کاریتون جلسه مشورت و اتاق فکر بزارین و از نظراتی که میدن استفاده کنین.

  • مشتریتون را بشناسین

یکی از راه های پیشرفت اینه که بدونین مشتری شما کیه و یه شناختی نسبت بهش داشته باشین. از سلیقه مشتریتون وقتی اطلاع داشته باشین خیلی بهتر میتونین بهش خدمات بدین و اینجوری ۰ درصد موفقیت را رفتین.

شما چه ایده ایی برای موفقیت دارین؟
برچسب ها : ،
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *