کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

چرا شکست میخوریم

منتشره شده در سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
چرا شکست میخوریم
Why we fail

چرا شکست میخوریم

تاحالا به یه بچه کوچیک که تازه میخواد راه رفتن را یاد بگیره دقت کردیم.شاید بیش از هزاران مرتبه بلند میشه و زمین میخوره و دوباره بلند میشه تا بالاخره موفق بشه و بتوه بایسته و حالا شروع میکنه به تلاش کردن بای قدم برداشتن.باز هم بارها و بارها زمین میخوره با هر بار قدم برداشتن تا بالاخره قدم اول و دوم را برمیداره و کم کم راه می افته.ابتدا با احتیاط راه میره و بعد از مدتی دیگه راه رفتن براش عادی میشه و حتی اگر زمین هم بخوره بلد میشه و می ایسته چون یاد گرفته تلاشش را ادامه بده و از زمین خوردن و شکست خوردن نترسه.ما آدم بزرگا هم زندگیمون همینطور و اگر بدونیم چرا شکست میخوریم و راه حل های شکست هامون را پیدا کنیم میتونیم به موفقیت و به خواسته هامون برسیم.امروز میخوام براتون بگم چرا شکست میخوریم و راه حل هایی را بهتون بگیم .با ما همراه باشید.

 • نظم ندارین : برنامه ریزی داشته باشین روی کارها و زندگیتون.اینجوری بهتر میتونین کنترل امور را بدست بگیرین و تمرکز داشته باشین.از این موارد میتونیم به عنوان فواید داشتن نظم نام برد:
 1. سطح تحمل استرس را افزایش دهید.
 2. مدیتیشن
 3. از بین بردن عوامل حواس پرتی.
 4. شکستن عادات بد.
 5. به تاخیر اندختن رفتارهای غیر مفید
 6. تهیه برنامه و پاداش دادن به خودتان برای رسیدن به اهداف تان.
 7. منظم ورزش کردن
 • قوی نیستین : اگه باهوش باشید و استعدادم داشته باشین ولی قوی نباشین و لجوج برای رسیدن به چیزی اونوقت موفق نمیشین پس قوی باشین.کم نیارید وقتی یه مانعی سر راهتون قرار گرفت.عوضش سعی کنین راه حل وعبور از مشکل را پیدا کنین.
 • موافق جریان آب شنا میکنید : میگن خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو !!! نمیدونم با این ضرب المثل موافقید یا ن ولی من میگم اگه میخوای موفق بشی و با دیگران متفاوت باشی باید گاهی وقتا با جریانی که توی جامعه هست متفاوت باشین و کاری را انجام بدین که دیگران انجام ندادن تا نتیجه متفاوت بگیرین و از دیگران متمایز باشین اینجری شما ادم موفقی میشید البته درست تصمیم بگیرین و با دقت پیش برین.
 • برنامه ریزی ندارین : برنامه که داشته باشین حداقل سودی که داره اینه که میدونید کجا میخواین برین و به کجا میخواین برسین.پس برنامه داشته باشین تا شکست نخورین یا احتمال شکستتون کم بشه.
 • از شکست میترسید : از قدیم گفتن از هرچی بترسی به سرت میاد.ترسیدن از شکست یعنی برنامه ریزی کردن برای رسیدن به شکست.پس راه غلبه بر ترسهاتون را پیدا کنید.
 • زیادخواهی میکنید : هر کاری راهی داره وقتی زیاد بخواین و بدون برنامه پیش برین نتیجه های خوبی بدست نمیارین و شکست میخورین.برای همین یکی یکی برای بدست آوردن آرزوهاتون برنامه ریزی کنین.
 • باور نداشتن خودتان : چیزی که آدمای موفق را از آدمای شکست خورده متمایز میکنه اینه که آدمای موفق خودشون را باور دارن و میدونن اگر بخوان کاری را انجام بدن حتما انجامش میدن برای همین با این باور پیش میرن و در آخر موفق هم میشن ولی آدمهایی که موفق نمیشن شاید هوش و استعداد زیادی هم داشته باشن ولی چون خودشون را دست کم میگیرن شکست میخورن و به جایی نمیرسن.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *