کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

مشاور بازاریابی کیست

منتشره شده در شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
مشاور بازاریابی کیست
Who is a marketing consultant

مشاور بازاریابی کیست

مشاور به کسی میگن که بتونه قدرت تخیل و درک بالا داشته باشه و همه چیز را برحسب اون نیازی که طرف مقابل داره تحلیل میکنه و میتونه نتیجه را بررسی کنه.مشاور باید قدرت اینو داشته باشه که مسائل را عمقی ببینه وبتونه آبندشون را بسنجه و تحلیلشون کنه.بعضیا فکر میکنن چون رشته بازاریابی خوندن همین که فارغ التحصیل شدن میتونن شروع کنن به مشاور بازاریبی شدن ولی نمیدونن که اینکار زمین تا آسمون با اون بازاریابی که درسش را خوندن فرق داره و کم کمش باید چند سال تو زمینه بازاریابی مهارت پیدا کنن وبعدش بشن مشاور.امروز میخوایم بهتون بگیم مشاور بازاریابی کیست و چه ویژگیا و مهارتایی باید داشته باشه.

ویژگی مشاور بازاریابی

  1. باید با تجربه باشه.هم بتونه توی شرکتهای کوچیک با بودجه کم کار کنه و هم با شرکتهای بزرگ و بودجه های بزرگ.باید از تجربش استفاده کنه و بتون از بودجه ای که در اختیارش قرار میگیره بهترین استفاده و کمترین استفاده را داشته باشه.
  2. اینکه به عنوان بازاریاب استخدام بشین یا به عنوان مشاور بازاریاب متفاوت و کارهای متنوعی باید بکنید.
  3. یکی ک مشاور هم زمان میتونه به همه شعلی مشاوره بده و با کار کردن توی هر کدوم از این شرکتا و دفترا و مشاور دادن بهشون میتونه به بازار اون شغل دسترسی پیدا کنه و تجربه بدست بیاره.
  4. یه مشاور بازاریابی تجربه زیادی داره و حرفه ایی و میتونه برای هر مشکلی بهترین راه حلها را ارائه بده و تخیل و تجربشش زیاد.
  5. مشاور بازاریابی طرح هایی که برای بازاریابهای شرکت هست را بررسی میکنه و بهترینش را انتخاب میکنه و معلوم میکنه که توی هر کدوم از راه ها میزان موفقیت چقدر و با راهکارایی که ارائه میده میتونه تیم بازاریابی و شرکت را به موفقیت برسونه.
  6. با کسب و کار کوچیک شروع کرده یا داره و بهترین راه کار ها را توی اون کسب و کار ارائه کرده و تونسته موفق بشه.
  7. مشاور بازاریابی میگه چه بازاری موفقیت توشه و برا محصولات چه بازارای دیکگه ایی را میتونیم در نظر بگیریم که محصول و خدمات ما به دردشون میخوره.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *