کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

شریک کاری خوب کیه

منتشره شده در دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
شریک کاری خوب کیه
Who is a good business partner

شریک کاری خوب کیه

اینکه چه کسی را برای شراکت توی کار انتخاب کنین خیلی مهم ولی اگه ندونین چه خصوصیاتی باید داشته باشه مطمئن باشین نمیتونین بهترین شریک را انتخاب کنین و ضرر میکنین.امروز میخوایم بهتون بگیم شریک کاری خوب کیه تا بتونین طبق این شرایط بهترین شریک را انتخاب کنین.با ما همراه باشین.

  1. مشتاق باشه : شریکی که انتخاب میکنین باید به اندازه خودتون برای کاری که میخواین انجام بدین و نتیجه ایی که میخواین بدست بیارین شوق و ذوق داشته باشه اینجوری با هم تلاش میکنین و میتونین به هدفتون برسین.اینجوری کارها را درست تقسیم میکنین ولی اگه شوقی نداشته باشه شراکتتون به نتبجه ایی هم نمیرسه.
  2. بشه بهش اعتماد کرد : کسی که تاحالا نتونسته کاری را به نتیجه برسونه به درد همکاری و شراکت نمیخوره پس کسی را انتخاب کنین که بتونین توی همه زمینه ها بهش اعتماد کنین .اگه یه روزی خودتون نتونستین بیاین سرکارتون خیالتون راحت باشه که اون هست.
  3. سازش داشته باشه : کسی را انتخاب کنین که کارهای را که خودتون نمیتونین انجام بدین بتونه انجام بده.اینجوری با هم میتونین در مورد کارها سازش کنین و تقسیم کار کنین و به نتایج بهتری برسین.
  4. ارتباطات قوی : یه شریک خوب باید بتونه ارتباطات عمومی خوبی داشته باشه و با آدمای مختلف با سلایق و علایق مختلف به راحتی کنار بیاد و ارتباط بگیره.اینجوری کارتون بتر پیشرفت میکنه و به نتیجه میرسه.ارتباطات قوی یکی از مواردی که برای اینکه بدونین شریک کاری خوب کیه بهش توجه کنین.
  5. مسئولیت مالی قبول کنه : اگه خودتون نمیتونین توی امور حسابداری فعالیت کنین و سر رشته ندارین بهتر برای شراکت کسی را انتخاب کنین که بتونه امور مالی را دست بگیره و مدیریت کنه.اینجوری خیالتون راحت که پولهاتون را درست خرج میکنین.

آیا تا بحال کاری را انجام دادین و شریکی برای خودتون انتخاب کردین ؟ چه مواردی را برای انتخاب شریک کاری رعایت کردین؟ از تجربیاتوون برامون بگین.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *