...
کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

ماه عسل کجا بریم

منتشره شده در پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

ماه عسل کجا بریم

ماه عسل سفری خاطره انگیز و زیبا برای هر زوج جوانی.اونها دوست دارن اولین سفر دو نفره بعد از ازدواجشون را به مکانی برن که بتونن تفریح کنن و خاطرات مشترک خوبی را بسازن.شاید با خوندن این مقاله به یاد دوران ماه عسل خودتون بیفتید و یا زوج جوانی باشین که میخواین ماه عسل برید و سوالتون مدتی از هم اینه که ماه عسل کجا بریم ؟ ما امروز میخوایم چند مکان زیبا را بهتون معرفی کینم که میتونه سفری زیبا و خاطره انگیز را براتون بسازه برای همین ادامه مقاله را با دقت بخونین.

  • ترکیه یکی از جاهای مناسب برای ماه عسل

ترکیه کشور زیبایی و اگه میخواین هم تفریح کنین و هم در هزینه هاتون صرفه جویی کنین پیشنهاد من به شما سفر به ترکیه. نگران نباشین شما برای رفتن به این کشور یازی به ویزا ندارین و هم به صورت زمینی میتونین سفر کنین و هم هوایی.این کشور در سال خیلی گردشگر داره و خیلی از افراد هستن که برای استراحت و تفریح این کشور را انتخاب میکنن.از جاهای دیدنی این کشور مسجد ایاصوفیه و مسجد آبی .میتونین به بازار سنتی این کشور برین و هم لذت ببرین و هم خرید انجام بدین.این کشور شهر های زیادی داه که میتونه ایام خوشی را براتون رقم بزنه.مثل شهر کوش آداسی ، شهر پاموکاله، شهر آنتالیا و ….

ماه عسل کجا بریم
Where do we go honeymoon?
  • برای داشتن سفری جالب به مصر سفر کنین

سفر ماه عسل باید زیباترین و بهترین سفر برای شما باشه و همچنین باید در هزینه هاتونم مراعات کنین .شما اول راه زندگی هستین و مخارج زیادی را دارید.یکی از جاهای دیدنی و خوب دیگه که برای ماه عسل میتونم بهتون پیشنهاد بدم کشور مصر.سفر به این کشور میتونه سفری رویای و خاطره انگیز براتون بسازه.این کشور یه کشور مسلمون و سفر به اون میتونه شما را با آداب و رسوم و فرهنگ قدیمی و کهن این کشور آشنا کنه. رفتن به بازارهای محلی یان کشور و خرید کردن از این بازارها میتونه براتون جذاب باشه.از غذا ها و ادویت جات این کشور بخورید و خرید کنین.

  • اگر هزینه براتون مهم نیست جزیره بورا بورا را بهتون پیشنهاد میدیم

بعضی از زوجهای جوان هستند که هزینه سفر براشون اهمیتی نداره و معتقدا که این سفر باید خیلی لذت بخش باشه و بهشون خوش بگذره برای همین جزیره بورا بورا میتونه یه جای خوب و لاکچری باشه که چند روز سفرتون را در اون خوش بگذرونین. این جزیره در اقیانوس آرام و بین آمریکا و استرالیا و متعلق به کشور فرانسه.

  • کشور بعدی که میشه برای ماه عسل انتخابش کرد کشور تایلند .

در جنوب شرقی آسیا قرار دارهو یکی از کشورهایی که ایرانیان زیاد برای سفرهای ماه عسلشون انتخاب میکنن. در این کشور میتونین از سواحل جذاب و دیدنی ، جاذبه های تاریخی و بناهای مذهبی این کشور دیدن کنین و لذت ببرین.حتما به شهر پوتک سفر کنین و از جاهای دیدنی این شهر لذت ببرین

ماه عسل کجا بریم
Where do we go honeymoon?

شما برای سفر ماه عسل کجا را پیشنهاد میدید؟

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.