کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

آتن رفتیم کجا بریم

منتشره شده در پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
آتن رفتیم کجا بریم
Where did we go to Athens?

آتن رفتیم کجا بریم

آتن پایتخت یونان و اسمش را از ایزد بانوی این شهر که الهه خرد و جنگ بوده و نگهبان شهر گرفتن.این شهر پر از بناها و جاهای دیدنی.امروز میخوایم در باره این آثار و مکانهای دیدنی صحبت کنیم تا بدونیم آتن رفتیم کجا بریم و از این سفر لذت ببریم.با ما همراه باشید.

آتن رفتیم کجا بریم
Where did we go to Athens
  • آکروپولیس : در یونان معنی شهر بلند یا دژ شهر را میده.این مجموعه توی یونان و بین مردم یه نماد ملی خیلی دقیق و مهندسی شده ساخته شده .قسمت زیادیش سالهای ۴۲۹ تا ۴۶۱ موقعی که پریکلس فرمانروا بوده ساخته شده .آکروپلیس های زیادی توی آتن هست ولی این مکان به حدی مقدس و مهم برای مردم یونان که فقط به اون اکرو پلیس میگن و معروفترین کوهی که توی آتن هست.
آتن رفتیم کجا بریم
Where did we go to Athens
  • پارتنون : نیایشگاهی باستانی در آکروپلیس آتن که ۲۵۰۰ سال قبل ساختنش.این کلمه به معنی باکره است . جایگزینی برای نیایشگاهی قدیمی تر بوده که از بین رفته و ویژه خدای آتنا.مهمترین بنایی که از یونان باستان مونده.مجسمه هایی که توی این معبد هست خیلی مهم هسن و یه جورایی نماد یونان باستان هستن و یکی از بزرگتریم مقبره های فرهنگی دنیاس.دیدن این معبد خالی از لطف نیست.
آتن رفتیم کجا بریم
Where did we go to Athens
  • محله پلاکا : پایین آکرولیس یه محله ایی هست بنام محله پلاکا که هم قشنگ و هو همه توریستا دوسش دارن. یه دهکده که عین جزیره وسط شهر و جایی که فرهنگ یونان را میتونین خوب ببینین.اینجا میتونین پیاده روی کنین و از غذاهاها و جاذبه هایی که داره استفاده کنین و لذت ببرین .
آتن رفتیم کجا بریم
Where did we go to Athens
  • آگوارا باستانی : شمال غربی آکرو پلیس و یه زمانی بازار بوده و محلی که مردم جمع میشدن و چیزایی که نیاز داشتن را میخریدن. آگوارا در کل به معنی میدان.کلا جایی بوده که مردم را دور هم جمع میکرده برای دید و بازدید و حرف زدن درباره همه موضوعات.اینجا میتونین با فرهنگ مردم یونان آشنا بشین.

اینها فقط بخشهای کوچیکی از جاذبه های دیدنی این شهر زیبا و تاریخی.اگر به این شهر سفر کردید و یا باهاش آشنا هستین ما را هم در جریان اطلاعات خودتون بزارید.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *