کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

شما در کارتان چه هویتی دارید

منتشره شده در شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
شما در کارتان چه هویتی دارید
What is your identity in your work

شما در کارتان چه هویتی دارید

هر انسانی وقتی به دنیا میاد شخصیت خاص خودش را داره که ممکن توی دوران زندگیش تغییر کنه .ولی همه این شخصیت ها توی چهار گزینه خلاصه میشن که هر کدونمشون ویژگی خاص خودشون را دارن.امروز میخوایم در باره این چهار هویت براتون بگیم تا متوجه بشین شما در کارتان چه هویتی دارید.با ما همراه باشید.

  1. جستجوگر : یه کاتالیزگر که تحت هر شرایطی به سمت موفقیت میره و تمام موانع را با صبر و بردباری حل میکنه و به بقیه هم کمک میکنه که توی مسیر موفقیت بیان و راه را براشون هموار و آسون میکنه.ذهنشون باز و توی کل جامعه تغییر ایجاد میکنه چون اعتقاد دارن میتونن از پس تمام مشکلات بربیان.هرجا به مشکلی برخوردن که تنهایی نمیتونستن حلش کنن از بقیه کمک میگیرن واز این کارشونم اصلا ناراحت نمیشن چون معتقدن هر کسی یه تجربه ایی داره و اگر از تجربیات و شکست های دیگران بدونن باعث میشه دیگه خودشون تکرار نکنن و به موفقیت برسن.
  2. نیرو بخش : از اینکه اطلاعات جدید بدست بیارن اصلا ناراحت نیستن و مدام در حال انجام اینکار هستن و در آینده قرار شخصیت جستجوگر یا کاتالیزور داشته باشن ولی باید یه کمی به سمت پله بعدی حول داده بشن. به موقع استراحت میکنن و به موقع کار میکنن و اصلا هم اینکار را غلط نمیدونن چون معتقدن باید قدرت کافی برای انجام کارها را داشته باشن تا بتونن به مسیر ادامه بدن.
  3. محافظ : چیزای را که داره حفظ میکنه ولی به سمت چیزای جدید نمیره.همه اهدافش را به بقیه میگه ولی نمیفهمه چرا هرکاری میخواد بکنه نمیشه.قدم به جلو برمیدارن ولی نمیتونن موفقیت و موقعیتی که بدست آوردن را حفظ کن و دوباره شکست میخورن و این باعث ضعیف شدن روحیشون میشه .ولی هربار با هر شکست یه انرژی جدید میگیرن.
  4. مدافع : از چیزایی که بدست اوردن دفاع میکنن و از مقابله با کارهای جدید با دقت و تمرکز بیشتر برخورد میکنن.اگه حس میکنین شما هم این شکلی هستن باید دنبال یه راه حل باشید چون شکسته ها خیلی سریع روی شما اثر میزاره و این باعث ضعیف شدنتون میشه.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *