کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

سفر با قطار در این مسیرها

منتشره شده در یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

سفر با قطار در این مسیرها

سفر با قطار در این مسیرها
Travel by train on these routes

مسافرت همیشه لذت بخش و هرکسی یه جوری سفر را دوست داره بعضیا دلشون میخواد با ماشین شخصیش بره مسافرت و بعضیا با اتوبوس سا هواپیما و یا قطار.یه سری مسیرها و جاده ها هست که دیدنشون خالی از لطف نیست و اگر بتونین با یه وسیله نقلیه مثل قطار به اونجا برین تا با خیای ل راحت از زیباییهاش استفاده کنین بهتون قول میدم خیلی بهتون خوش بگذره.این مسیرها در کشورهای مختلفی هست و امروز میخوایم از سفر با قطار در این مسیرها براتون بگیم تا اگر به این کشورها سفر کردید برای دیدن این جاده های زیبا برین.

  1. بزارین از کشور خودمون شروع کنم و اولین مسیر زیبایی که توصیه میکنم با قطار برین توی کشور خودمون ایران باشه. اگر به اندیمشک سفر کردید و مقصد بعدیتون درود بود حتما با قطار برین و از دیدن جاده زیبا این مسیر لذت ببرین. قطار شما از بین کوه ها و دشت ها میگذره و یه سفر رویایی را تجربه میکنین و تجربه سفرهای رویایی توی فیلم ها را پیدا میکنیناز کنار رشته کوه زاگرس سفر رویایی شما شروع میشه تا ارتفاعات لرستان و درود.
  2. اگر سفری به ویتنام داشتید حتما سوار قطار معروف به شمال به جنوب و یا قطار اکسپرس ریونیفیکیشن بشین و از شهر هوچی تا هانوی را سفر کنین و از اثار تاریخی و زیباییهای بکر این مسیر دیدن کنین.
  3. مسیر تایشت روسیه تا سوتسکایا گاوان روسیه هم دیدنی و میتونین با سفر در این مسیر از خونه هایی که توی فصل زمستان دماش به ۶۰ درجه زیر صفر میرسه تا جاهای غیر قابل سکونت سیبری را ببینین و لذت ببرین.
  4. مسیر زیبای دیگه ایی که میخوام بهتون معرفی کنم در پرو قرار داره و از پونو شروع میشه تا کوزکو و در این مسیر از کناردریاچه ها و دره های قشنگ میگذرین.
  5. در صورتیک به چین سفر کردین به شهر پکن برین و تا لهاسا را با قطار سفر کنین و از زیباترین مسیر قطاری دنیا دیدن کنین و لذت ببرین و به ارتفاعات تبت و بام دنیا سفر کنین و از کوه های پر برف و اسمان آبی لذت ببرین.
  6. نروژ کشور بعدی که مسیر قطاری زیبایی را از اوسلو تا برگن در خودش داره.این مسیر زیبا شاهکار قرن ۱۹ و کمتر کسی از این مسیر زیبا خبر داره.
  7. مسیر قطاری که در نیوزلند قرار داره و خیلی قشنک از کرایست شروع میشه تا گری مات .از کوه های آلپ جنوب میتونین دیدن کنین و لذت ببرین.
برچسب ها : ، ،
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *