...
کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

سفر کنید و از سفر بیاموزید

منتشره شده در دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

سفر کنید و از سفر بیاموزید

از سفر بیاموزید
Learn from the journey

هیچ اتفاقی در زندگی نیست که درس و عبرت و تجربه ایی برای ادامه زندگی نداشته باشه. در دین ما به ما توصیه شده که  سفر کنید و از سفر بیاموزید و از سرگذشت انسانهای مختلف در جوامع مختلف عبرت بگیرین.سفر رفتن فواید زیادی داره که اگر بهشون دقت کنیم حتما میتونیم توی زندگی از این فواید استفاده کنیم. امروز میخوایم چند موز از این فواید را بررسی کنیم و در موردشون صحبت کنیم با ما همراه باشید.

بهترین نتیجه و درسی که میتونیم از سفر رفتن بگیریم اینه که توی سفر ما با موقعیت های مختلف و پیش بینی نشده ای روله رو میشیم و برای همین بهتر میتونیم خودم را در این موقعیت ها بشناسیم و حد درک و آرامش و عصبانیت خودمون را توی این موقعیت ها بشناسیم و با کمی تفکر روی رفتارمون در موقعیت های مختلف میتونیم نقاط قوتمان را تقویت و نقاط ضعفمان را بهبود بدیم.

فکرمیکنم کسی نباشه که دلش نخواد بره مسافرت و یا از سفر رفتن بدش بیاد .اینکار خیلی لذت بخش و دوست داشتنی .بزارین یکم از فوایدی که داره براتون بگم تا اگر از سفر رفتن لذت نمیبرین با خوندن این مقاله نظرتون شاید عوض بشه.

  • شما با سفر رفتن میتونین به ارامش روحی و جسمی برسیم و مدتی از مسائل زندگیتون دور باشین و بعد از بازگشت از سفر برای برخورد و مدیریت اتفاقات مختلف زندگی بهتر تصمیم بگیرین.اینکار حتی برای درمان بیماری هم مفید  خیلی از پزشکا به بیمارانشون اینکار را توصیه میکنن.توی مسافرشما با اعضا خانوادتون بیشتر وقت میگذرونین و بهتر مینتونین با اونها ارتباط برقرار کنین و از اتفاقاتی که در زندگی شما را ناراحت یا خوشحال میکنه بیشتر با خبر بشین.سفر زمان خوبی برای ارتباط محکمتر برقرار کردن بین خودتون و اعضا خانوادتون.
  • در سفر نقاط قوتی که در شما هست و شاید در زندگی روزمره از اونها اطلاعی دارین با خبر میشین و بهتر میتونین به خلاقیت و نقاط قوت خودتون پی ببرین و خودتون را بشناسین. در سفر از امکاناتی که در زندگی عادی دارین خبری نیست و باید با امکانات کمی که دارین سر کنین برای همین خلاقیت شما گل می کنه و کارهایی را مینین که شاید هیچوقت فکرش را نمیکردین.
  • توی سفر با افرا مختلفی میتونین آشنا بشین ودوستان جدیدی پیدا کنین.روانشناسا معتقد هستن توی سفر افراد خود واقعیشون را نشون میدن و این را خیلی شنیدین که میگن توی سفر آدمها را بشناسین.شما توی مسافرت اگر با کسی دوست شدین مطمئن باشین دوستیتون پایدارتر و همیشگی تر .
  • سفر باعث میشه ما با فرهنگ ها و اداب و رسوم مختلف آشنا بشیم و تجربیات مختلفی بدست بیاریم.

شما از سفر رفتن فکر میکنین چه نتایج مثبتی میتونین بدست بیارین؟چه تجربیاتی از سفر دارید؟

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.