کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

رازدار خود باشیم

منتشره شده در سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

رازدار خود باشیم

رازدار خود باشیم
To be our secret

گاهی وقتا حال روحی خوبی نداریم و شروع میکنیم به زدن حرفهایی که باعث آزارمون شده تا اروم بشیم و به اصطلاح درد و دل کنیم ولی اینو بدونین که شما اصلا کارخوبی نکردین و تازه دارین همچی را بدتر میکنین. رازدار بودن یکی از خصلت هایی که برای موفقیت و پیشرفت خیلی میتونه کمک کنه ولی ما همیشه یادگرفتیم رازدار دیگران باشیم ولی اینو بدونین که ما باید رازدار خود باشیم و یه سری مسائل و اتفاقات زندگیمون را به کسی نگیم. اگر خواستین با کسی صحبت کنین حداقل از جزئیات نگین.امروز یه سری مسائل را براتون میگیم تا بدونین در باره جزئیات کدوم مسائل نباید صحبت کنین.

  1. زندگی شخصی : اینکه جزئیات زندگی شخصی شما چطوری به کسی ربطی نداره پی لطفا یکم رازدار باشین و کمتر همه چیز زندگیتون را برای بقیه بگین.مطمئن باشین هیچکس غیر خودتون نمیتونه به خودتون کمک کنه و راه چاره برای مسائل زندگیتون پیدا کنه و یا اینکه هیچکس به اندازه خودتون از موفقیت ها و خوبیهای زندگیتون لذت نمیبره .یه مسائلی را بزارین برای خودتون بمونه.
  2. کارهای خوب و شجاعانتون : کارهای خوبی که میکنین به کسی مربوط نیست اینکارها یه اقداماتی که فقط و فقط مربوط به خودتون میشه.یا اینکه اگخ شجاعت انجام دادن یه سری کارها را دارین بازم به کسی ربطی نداره بهتر رازدار باشین و این مسائل را پیش خودتون نه دارین.اگر هم قصد این را دارین که بقیه را به سمت کار خیر تشویق کنین بازم اینکه از کارهای خوب خودتون بگین کسی تشویق به کار خوب نمیشه و شاید فکر کنه شما برای تظاهر اینکارها را کردین و دارین براش میگین.
  3. ناراحتیای خانوادگی : ناراحتی و سختی توی همه خانواده ها هست و باید فقط بین اعضا خانواده حل بشه ن جار زده بشه و همه را خبر کنیم.مشائل و مشکلات زندگی ما به کسی ربطی نداره.شما با گفتن این مسائل به دیگران فقط نقاط ضعف زندگی خودتون را به دیگران میگین و باعث سوئ استفاده دیگران از زندگی خودتون را میدین.
  4. هدف : همیشه بهمون گفتن اگه میخوای کاری را انجام بدی ه کسی نگو تا بهتر بتونی انجامش بدی و تا به نتیجه هایی نرسیدی جار نزن.هدفهایی که شما در زندگی دارین مال شماست پس باید خودتون تلاشتون را بکنین و بهش برسین. با گفتن هدفهاتون به دیگران فقط این امکان را میدیدن که بقیه اهداف شما را مال خودشون کنن و سریعتر بهشون برسین.
  5. مسائل مالی : میزان درآمد و پس انداز شما فقط و فقط به خودتون مربوط میشه نه به کس دیگه. اینکه به افرا دیگه بگین این ماه چقدر اضافه حقوق گرفتین یا میخواین به چه درآمدی برسین و …. برای کسی  خوش آیند نیست و فقط باعث میشه حسادت بقیه را نسبت به خودتون بیشتر کنین.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *