کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

اگر میخواهید کارآفرین موفق شوید بخوانید

منتشره شده در دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

اگر میخواهید کارآفرین موفق شوید بخوانید

اگر میخواهید کارآفرین موفق شوید بخوانید
Read on if you want to be a successful entrepreneur

کارآفرینی و ایجاد کسب و کار در کنار لذتهایی که داره پر از چالش و سختی هم هست ولی میشه با یاد گرفتن یه سری اصول و قوانین و رعایت یه سری نکات به یه کارآفرین موفق تبدیل بشین و کسب و کارتون رونق بگیره.امروز ما یه سری نکات را براتون بیان میکنیم که اگر میخواهید کارآفرین موفق شوید بخوانید و ازشون در کارتون استفاده کنین. یادتون باشه هر کاری را که میخواین انجام بدین باید توان و قدرت مقابله با سختی ها و مشکلاتش را هم اشته باشینو بتونین بهترین راه حل را پیش بگیرین تا کم کم کسب و کارتون به اصطلاح جون بگیره و بزرگ بشه. توی کارتون با یه سری چالشهای مختلف روبه رو یشین که باید بلد باشین چطوری باهاشون برخورد کنین و با یه سری عادتهایی که جزء عادتهای مثبت برای یک کارآفرین بتونین تمام موانع این چالشها را پشت سر بزارین و موفق بشین.

عادات یک کارافرین موفق

  1. بلد باشین کارتان را ارتقاء دهید : یه کارآفرین موفق همیشه در فکر اینه که چطوری میتونه کسب و کارش را پیشرفت بده و از افراد باتجربه در این زمینه حتما مشورت میگیره.وقتی جرات تین را داشته باشی که نقاط ضعف کارت را به زبان بیاری یعنی میخوای به یک کارآفرین موفق تبدیل بشی پس قدرت تحمل چالش هایی را هم که در این زمینه برات پیش میاد داری و اینجوری با برطرف کردن اون نقاط ضعف کارت تبدیل میشه به یه کسب و کار موفق و قوی.یک کارآفرین موفق همشه دنبال راه هایی هست که بتونه مردم رابه سمت کسب و کارش ببره و از اونها در کسب و کارش استفاده کنه و برند بشه.
  2. به خودتان برسین : سعی کنین در طول روز زمانی را برای خودتون بزارین اینجوری میتونین بهتر با مسائل و مشکلات کنار بیاین . دنیای ما پر از نگرانی و چالش های مختلف و اگه زمانی را به خودمون اختصاص ندیم نمیتونیم در مواقع سخت به راحتی تصمیم بگیریم و با مسائل کنار بیایم . تنهایی به تنظیم کردن و برنامه ریزی کردن روز ایده ها و فکرهامون داشته باشیم و هم اینکه به هوش هیجانی ما کمک میکنه و برای افراد موفق مفید.
  3. منظم باشین : نظم هم توی کار و هم توی زندگی خیلی مهم . یک کارآفرین موفق میدونه زمان چقدر مهم و برای همین تلاشش را میکنه تا بتونه از کل زمانش بهترین استفاده را بکنه.نظم داشتن پلی بین کارآفرینی و موفق شدن.پس منظم باشین.
  4. افراد باهوش را استخدام کنین : برای پیشرفت کار شما نمیتونین همه امور را انجام بدین و اینجاست که کارمندای خوبی که استخدام کردین میتونن به دردتون بخورین و موفق میشین . برای استخدام کارمنداتون یه سری مواردی را که مد نظرتون و به دردتون میخوره برای پیشرفت کارتون را باید توی زمان مصاحبه دقت کنین و در نظر بگیرین.
  5. از قدرت ارتباطات استفاده کنید : اینکه بدونین چطوری با افراد ارتباط برقرار کنین برای پیشبرد کارتون خیلی مهم و به کارتون کمک میکنه. نحوه برقراری ارتباط هم از طریق زبان بدن امکان پذیر و هم از طریق زبان کلامی . یک کارآفرین موفق باید بلد باشه از طریق این دو راه ارتباط برقرار کنه.
  6. آمادگی برای حوادث غیر منتظره را داشته باشین : توی کار همه جور چالشی ممکن پیش بیاد و شما به عنوان یه کارآفرین باید آمادگی این چالش ها را داشته باشین و بتونین باهاشون مقابله کنین.باید جوری این چالش ها را مدیریت کنین که کارمنداتون هم استرس نداشته باشن و برعکس خیلی محکم و قوی همراهتون کنن.
  7. همیشه سعی کنین یاد بگیرین : یادگرفتن و کسب اطلاعات و پیشرفت میتونه توی کارآفرین موفق شدن بهتون کمک بکنه و شما را به سمت موفقیت ببره.در خصوص حوزه ایی که دارین درش فعالیت میکنین سعی کنین همیشه اطلاعاتون را بالا ببرین .
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *