کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

اگر رنگ قرمز دوست دارید بخوانید

منتشره شده در پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹

اگر رنگ قرمز دوست دارید بخوانید

اگر رنگ قرمز دوست دارید بخوانید
Read if you like red

این طبیعی که هر کدوم از افراد به رنگ خاصی علاقه ند باشن.در دنیای مد و لباس این نکته مهم که چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم تا استایل زیبایی داشته باشیم و جذاب. امروز میخوایم در مورد رنگ قرمز براتون بگیم اینکه این رنگ را با چه رنگ هایی میتونی ست کنین  برای همین اگر رنگ قرمز دوست دارید بخوانید تا بتونین زیباترین پوشش را داشته باشین.

در روانشناسی رنگها ، رنگ قرمز جز رنگهای گرم دسته بندی میشه و بیشتر نمایانگر خون و اتش و مکل این رنگ رد دایره رنگی ، رنگ سبز.این رنگ طف ها مختلفی داره مثل :

 1. قرمز روشن
 2. قرمز توت فرنگی
 3. سرخابی
 4. خرمایی
 5. ارغوانی
 6. شرابی
 7. یاقوتی
 8. قرمز تیره

این رنگ نماد موارد مختلفی که به چند نمونه از اونها اشاره میکنیم :

 1. نماد انرژی
 2. جنگ
 3. خطر
 4. قدرت
 5. عزت و بزرگی
 6. میل و اشتیاق
 7. عشق

و بسته به تیره بودن یا روشن بودن این رنگ نماد موضاعات مختلفی میشه.کسانی که به این رنگ علاقه مند هستن معمولا خصوصیاتی دارند که عبارتند از :

 1. فعال
 2. پر جنب و جوش
 3. اهل ورزش و تناسب اندام
 4. جاه طلب
 5. همیشه دوست دارن دیده بشن
 6. زود عصبی میشن

این رنگ را میتونین با رنگهایی مثل مشکی ، زرد ، کرمی ، شتری ، آبی ، طلایی ، نقره ایی و توسی و … ست کنین .وقتی با سبز و آبی ست بشه بیشتر به چشم میاد ولی وقتی با بنفش و سفید باشه کمتر دیده میشه. در زمینه زرد که قرار میگیره خیره کننده میشه. در کنار سیاه گرمتر به نظر میرسه .اگر میخواین توی یه مجلس یا مهمانی رسمی رنگ قرمز در لباسهاتون داشته باشین بهتون پیشنهاد میکنم با رنگ توسی ست کنین چون توسی رنگ خنثی و سردی و به قرمز گرمی بیشتری میده.

میزان استفاده از رنگ قرمز را در لباساتون مشخص کنین و بعد از رنگهایی که میتونه در کنارش قرار بگیره استفاده کنین .مثلا یه لباس یا مانتو قرمز در کنار یه روسری آبی زیبا میشه. به راحتی میتوننی قرمز را با مکملخودش یعنی سبز ترکیب کنین و زیبا باشین.

به رنگ قرمز و رنگی که میخواین با هم ست کنین دقت کنین و به راحتی میتونین متوجه بشین کدام ترکیب رنگ قرم با چه رنگی میتونه کنار هم قرار  بگیره.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *