کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

موفقیت خود را حتمی کنید

منتشره شده در شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

موفقیت خود را حتمی کنید

موفقیت خود را حتمی کنید
Make sure you succeed

موفقیت و موفق شدن موضوعی که بارها باهم در موردش صحبت کردیم . امروز میخوایم بهتون بگیم چطوری موفقیت خود را حتمی کنید و به نتیجی که میخواین برسین.

  1. اولویتتون چیه : وقتی بدونین مهترین کارهای زندگیتون چیه و چقدر وقت شما را برایانجام دادن میگیره بهتر میتونین مسیرتون را انتخاب کنین و به سمت مفقیت برین.اولویتهاتون را مخص کنین و اونها را تعریفشون کنین و بدونین دقیق چه میخواین.مسیر زندگیتون را براساس الویت هایی که برای خودتون مشخص کردین تنظیم کنین اینجوی وقتتون را برای کارای بی ارزش که شما را از مسیرتون دور میکنه پرهیز میکنین و میتونین به نتایج بهتری برسین.
  2. برنام داشته باشین : همیشه شنیدیم که میگن زمان با ارزش ترین و مهترین سرمایه ایی که همه ما آدمها داریم و باید از همه این ساعت نهایت استفادمون را بکنیم.وقتی برنامه ریزی کنین کل زندگیتون جهت میگیره و هم میتونین به تفریحتون برسین و هم اینکه به کارها و اولویتهایی که برای خودتون مشخص کردین برسین و هم اینکه از کارای بیهود دور بشین.
  3. قورباغه را بخورید : ما آدمها یه سری کارها هست که ازشون میترسیم و هی هر روز انجامش نمیدیم این نشون میده که این کار آزار دهنده و عین قورت دادن قورباغه میمونه.برای همین سعی کنین هر روز اولین کاری که نجام میدین کاری باشه که مدام به تعویق میندازینش و ازش فاصله میگیرین.
  4. صداقت با خودتون : با خودتون رو راست باشین این کار خیلی سخت تر از صداقت داشتن با دیگران.یاد بگیرین با خودتون رو راست باشین و به خودتون راست بگین.توی همه موارد چه زمان بیدار شدن و چه نقاط ضعف و قوتتون با خودتون روراست باشین .
  5. محدودیت زمانی : برای اناجم کارها زمان بزارین و طبق زمانی که مشخص کردین کار کنین مثلا اگر برا خودتون زمان بزارین که در ارض یک ساعت فلان کار را انجام میدم باید رد همون زمانی که تعیین کردین کارتون را شروع کنین و تمومش کنین .به این کار میگن قانون پاکینسون طبق این قانون اگه رفتار کنین بیشترین زمان فعالیتی را میتونین داشته باشین.
  6. حواستان پرت نشود : وقتی دارین کار میکنین چیزایی که باعث میشه حواستون از کارتون پرت بشه را حذف کنین تا بتونین بهتر روی کارتون تمرکز کنین و توی زمانی که تعیین کردین تمومش کنین.
  7. کار نکنید : یه وقتایی آدم نیزا داره استراحت کنه تا بتونه به فکرش استراحت بده و مجدد شروع کنه اینجوری بهتر میتونه تصمیم بگیره و بازدهی مثبت کارهاش بیشتر میشه.
  8. نوشتن هدف : وقتی اهدافتون را مکتوب کنین هتر میتونین بهشون برسین و برای بدست آوردنشون برنامه ریزی کنین.لیستی که از هدفهاتون نوشتین را جلو چشمتون بزارین تا بتونین ببینین و بهشون فکر کنین و برای رسیدن بهشون مشتاق تر بشین.

شما چه پیشنهادی  دارن؟

برچسب ها : ،
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *