...
کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

بدون استرس زندگی کن

منتشره شده در چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
بدون استرس زندگی کن
Live without stress

بدون استرس زندگی کن

زندگی همیشه در آرامش و راحتی نیست و گاهی وقتا اتفاقاتی می افته که این اتفاقات باعث بهم ریختگی توی شرایط آروم زندگیمون میشه و افراد را دچار استرس میکنه.با انجام یه سری کارها میشه از این استرس موقع مشکلات دوری کرد .با ما بمون تا بهت بگیم چطوری بدون استرس زندگی کن و بهترین تصمیمات را در مواقع مشکلاتت بگیر.

  1. گاهی چیزی را میخوایم که واقعا بهش احتیاج نداریم . زندگی ساده است واین خودمونیم که گاهی وقتا با کارایی که میکنیم زندگی را سخت میکنیم.نیازهایی را که دارین بدونین چیه و برای بدست اوردن همونا تلاش کنین اینجوری استرس خودتون و دغدغه های فکریتون را کم میکنین.
  2. بدهی هاتون را پرداخت کنین تا از دست فشارها و تماسهای طلبکارهاتون کم کنین . دغدغه و استرس مالی یکی از مواردی که همه تجربه کردیم و باهاش سروکله زدیم . این مشکل مارا عصبی میکنه و باعث میشه کاراییمون کم بشه.
  3. همیشه پس انداز داشته باشین . زندگی قابل پیش بینی نیست و کسی از آینده و اتفاقاتی که غیر قابل پیش بینی رخ میده خبر نداره برای همین سعی کنین همیشه پس انداز داشته باشین.
  4. خونتون را تمیز نگه دارین . بهم ریختگی و نامرتبی خونه باعث میشه خودمون لافه و عصبی بشیم ولی وقتی همه چیز سرجای خودش باشه اعصاب خودمون هم راحت تر و بهتر میتونیم کارهامون را پیش ببریم.
  5. همه کارها را با هم انجام ندین . تمرکزتون را بزارین روی یه کار و اون کار را تموم کنین و بعد برین سراغ یه کار دیگه.
  6. دنیا را همونطور که هست قبول کنین . باید قبول کنین که تنهایی نمیشه دنیا را تغییر داد و یا جلو یه سری اتفاقات را گرفت . به سراغ دوستانتون و اقوام برین و اونها را ببینین و سعی کنین کارهای را بکنین که شما را از فکر مسائلی که افتاده دور کنین .
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.