کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

هوشتون را بیشتر کنید

منتشره شده در شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
هوشتون را بیشتر کنید
Increase yours

هوشتون را بیشتر کنید

اگر بتونید کارهای جدیدی را انجام بدید اینجوری بهتر میتونید مغزتون را فعال کنید . وقتی مغز عادت کنه به انجام یکسری کارهای روزمره از سلامتش کم میشه و تنبل میشه. سعی کنید یک سری کارها را خلاف چیزی که همیشه انجام میدادید انجام بدید تا هوشتون را بیشتر کنید .امروز میخوایم درمورد این موضوع باهاتون صحبت کنیم با ماهمراه باشید.

  1. برعکس مسواک بزنید : وقت با دست مخالفتون یعنی دستی که هیچوقت باهاش مسواک را نمیگرتید شروع به زدن مسواک کنید سمت مخالف مغزتون که فعال نبوده فعال میشه .
  2. چشاتون راببندید و برید حمام : امتحان کنید و یکبار وقتی میخواین برید حمام چشماتون را ببندید و سعی کنید دوش حموم را پیدا کنید ، دما آب را کم و زیاد کنید و … البته مراقب خطرات باشید .
  3. صبحا بیدار میشید خلاف کارهای که میکردید را انجام بدید : هممون عادت داریم صبح که از خواب بیدار میشیم به ترتیب یکسری کارها را انجام بدیم ولی بیاین و یه مدت کارها را به ترتیبی که انجام میدادید ، انجام ندید اینجوری مغزتون فعال میشه و سمت مخالف مغزتون فعال میشه.
  4. اشیاء را وارونه کنید : چیزایی مثل قاب عکس ، ساعت و …  را که همیشه باهاش سرو کار دارید از حالتی که گذاشتید خارج کنید.مثا ساعت را برعکس به دیوار بزنید اینجوری مغزتون درگیر میشه و برای تشخیص ساعت وارونه فعال میشه.
  5. جایی که همیشه میشینید دیگه نشینید : وقتی سر میز غذا یه جا ثابت میشینید عادت میکنید به این کار پس بیاین و یه مدت جاتون را عوض کنید و یه جای دیگه بشینید و غذاتون را بخورید.
  6. یه ارتباط جدید با بینی خودتون برقرار کنید : صبحا برای همه آدما بوی چایی و قهوه و عطر و این چیزا را داره ولی بیاین و یه مدت بوی عطری که همیشه صبا میزدید را تغییر بدید ، بجای بوی چایی بیاین مثلا دمنوش نعنا بخورید و … اینجوری عصبهای مغزتون را فعال میکنید.

پیشنهاد شما چیه برای فعال کردن مغز و استفاه بهتر و بیشتر از مغز ؟ فکر کنید و راه جدیدی به ذهنتون رسید برای ما و دیگران کاربران هم بگین.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *