کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

موفقترین آژانس هواپیمایی را دارید اگر …

منتشره شده در سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
موفقترین آژانس هواپیمایی را دارید اگر ...
If you have the most successful airline …

موفقترین آژانس هواپیمایی را دارید اگر …

هرکسی وقتی کسب و کاری ر راه اندازی میکنه دلش میخواد توی اون کار موفق بشه و تبدیل بشه به یه برند اسم و رسم دار و همه مردم بشناسنش. یکی از شغلهایی که میتونین برحسب علاقتون انتخابش کنین و با انجام فعالیت در اون و برنامه ریزی به نتیجه خوب برسید زدن یه آزانس هواپیمایی.شما به موفقترین آژانس هواپیمایی را دارید اگر … یه سری نکات را رعایت کنین و با برنامه ریزی پیش برین. در غیر اینصورت نمیتونین به نتیجه دلخواهتون برسین . هرکاری بر حسب نوع فعالیتش نیاز به یه برنامه ریزی دقیق و رعایت یه سری اصول داره. شما باید اطلاعات دقیق از مقصدهایی که براشون تور مسافرتی میزارین داشته باشین تا مردم رقبت به خرید بلیط های شما و سفر کردن با تورهایی که شما گذاشتین پیدا کنن .این اولین کاری که باید انجام بدین.امروز بهتون میگیم چه کارایی بکنین تا به موفقترین آژانس هواپیمایی تبدیل بشین.با ما همراه بشین.

  • برنامه ریزی دقیق : یه اژانس هواپیمایی موفق میتونه یه برنامه دقیق کاری داشته باشه و با دقت کارایی که داره مثل تماس هر روزه ، رزروهای مداوم ، رزرو بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، مشاوره دادن به مشتری و … انجام بدن و از این کارخسته نشن و لذت ببرن .فقط با داشتن یه برنامه ریزی دقیق میشه همه اینکارها را انجام داد و بازم سرحال موند و تا لحظه آخر ساعت کاری بهترین خذمات و برخوردها را با مشتری داشت.اگه چنین اخلاقی دارین ما به شما تبریک میگیم شما اولین قدم برای موفق شدن را برداشتین.
  • اینده بین باشین : آیند نگری و دیدن چشم اندازای آینده و برنامه ریزی کردن برای اونا یکی دیگه از ویژگی هایی که یه آژانس هواپیمایی موفق میتونه داشته باشه.شما باید برای تعطیلاتی که در ماه بعد دارین از الان برنامه ریزی کنین و تبلیغ انجام بدین.باید تخفیفات یا کارهای میژه ایی را که میخواین در اون تعطیلا انجام بدین را از الان به مشتریهاتون بگبن تا اگه کسی میخواد بای سفر در اون روزها برنامه ریزی کنه برای رزرو تورهای شما و تسهیلاتی که ارائه میدین اقدام کنه.
  • ارتباطات قوی : اگر میخواین توی آژانی هواپیمایی مشغول به کار بشین و یا قصدتون اینه که یه اژانس هواپیمایی بزنین باید این را در نظر بگیرین که برای انجام اینکار باید ز صبر و حوصله زیادی برخوردار باشین چون در این شغل با افراد مختلفی سرو کار دارین که هر کدوم سلیقه خاص و اخلاقیات خاص خودشون را دارن و شما باید جوری رفتار کنین که بتونین روی همه افراد تاثیر بزارین.
  • خود جوش و فعال : منتظر این نباشین که اتفاقی بیفته و شما را به حرکت وادار کنه بلکه خودتون فعال و پویا باشین و سر صحبت را اول خودتون باز کنین. وقتی بدونین جایگاهتون کجاست و چه مسیری را میخواین برین به راحتی میتونین به موفقیت برسین و همیش حرف اول را بزنین و به یه برند توی کارتون تبدیل بشین.
  • قابل اعتماد باشین : شما باید نسبت به قولهایی که به مشتری دادین وفادار باشین در این صورت مشتری به شما اعتماد میکنه و باز هم برای سفر به سراغ شما میاد.
  • جستجوگر و کاشف باشید : اصولا کسی که یه آژانس مسافر برری داره و یا اونجا کار میکنه خودش سفر و ماجراجویی و دیدن جاهای جدید را دوس داره. برای همین همیشه اطلاعاتش نسبت به جاهای دیدنی مختلف به روز و همیشه در تلاش که اطلاعات جدید راداشته باشه تا بتونه به مشتری اطلاعات دقیق بده.
  • دسترسی اسان : گاهی مشتری توان یا وقت این را نداره که حضورا به آژانس شما بیاد برای همین بهتر راه های ارتباطی مختلفی داته باشینتا دسترسی را برای مشتری راحت تر کنین.

اگه تجربه داشتن آژانس هواپیمای را دارید و یا در یا آژانس هواپیمایی کار کردید از تجربیاتتون برامون بگین.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *