...
کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

نیازمند یک دستیار هستم

منتشره شده در یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
نیازمند یک دستیار هستم
I need an assistant

نیازمند یک دستیار هستم

یه وقتای هست که ما کاری را میخوایم انجام بدیم و اون کار چون راحت خودمون میتونیم تنهایی انجامش یدیم ولی یه وقتایی هست که کاری که میخوایم انجام بدیم یه کار پیچیده و سخت و هرچی تنهایی تلاش میکنیم نمیتونیم به همه کارها برسیم و آخر شب با یه عالمه کار نیمه تموم روبه رو میشیم اونجاست که کلافه میشیم و داد میزنیم من نیازمند یک دستیار هستم . البته نیازی به داد زدن نیست فقط کافیه متوجه بشین که الان باید یه نفر باشه که کمکتون کنه و بعدش با دادن یه آگهی یه آدم مطمئن را استخدام کنید.ما امروز بهتون ۵ تا از دلایلی که نشون میده توی بعضی کارا به دستیار نیاز را بهتون میگیم.با ما همراه باشین و نظرات و تجربیات خودتون را به ما بگین.

  1. نمیتونین محصولات و خدماتتون را درست ارائه بدین : وقتی تنهایی میخواین یه کاری را بکنین معمولا از پسش بر نمیاین و مصداق ضرب المثل با یه دست نمیشه دوتا هندونه را برداشت.نمیتونین به وعده هاتون به مشتریاتون عمل کنین یا کارایی که قولش را دادین سر زمان مشخص انجام بدین.اینجوری معلوم که کنترل کارهاتون را ندارین و نیارمند یک دستیار هستین.
  2. مشتری و شریکاتون ازتون ناراحتن : وقتی نمیتونین پاسخ درست و به موقع به اموری که به شما مربوط میشه بدین و مدام بدقولی میکنین باعث میشه شریکاتون و کسایی که امور دیگه کار دستشون و دنباله اموری که شما انجام میدیدن را انجام میدن ازتون ناراحت بشن و شما اینجوری باید متوجه بشین علت ناراحتیشون چیه و بفهمین نیازمند یک دستیار هستین.
  3. صفحه دسکتاپ کامپیوترتون شلوغ یا یه عالمه پیام جواب نداده دارین : یکی دیگه از نشونه های اینکه باید بگین من به دستیار نیاز دارم اینه که نتونین نظم بدین به کارهاتون .نتونین نامه ها و پیامای کاریتون را سر وقت جواب بدین . فایلای روی کامپیوترتون بهم ریخته جوری که خودتون هم نمیتونین راحت چیزی که میخواین را پیدا کنین.
  4. کارتون داره از دست میره : گاهی وقتا در اثر بی نظمی و در هم بودن امورتون به یه نقطه ایی میرسین که متوجه میشین یه سری مشتریای خوب و قدیمیتون دیگه از ما خرید نمیکنن یا دیگه سراغ شما را نمیگیرن.اینجاست که باید متوجه بشین به یه دستیار نیاز دارین چون اگر همینطور پیش برین کارتونم از دست میره.
  5. کسی دیگه کارتون را دوست نداره و دیگه برندتون محبوب نیست : وقتی بدقولیا و بی توجهیاتون نسبت به مشتریاتون زیاد بشه و نتونین به قولایی که بهشون دادین عمل کنین دیگه سراغ شما و برندتون نمیان .پس قبل اینکه به این نقطه برسین به فکر یه دستیار باشین تا حداقل پیگیری مشتریا را اون انجام بده .
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.