کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

به کارهاتون رشد بدین

منتشره شده در دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
به کارهاتون رشد بدین
Grow your business

به کارهاتون رشد بدین

نمیتونین از یه فورمول تکراری و یه برنامه ریزی تکراری استفاده کنین و انتظار اینو داشته باشین که پیشرفت کنین و به نتیجه های خیلی بالایی برسین . به کارهاتون رشد بدین و راه هایی را پیدا کنین که بتونین حرفه ایی را که دارین دنبال میکنین به پیشرفت برسین. تبلیغات ، بازاریابی ، ایجاد گروه در فضاهای مجازس ، سایت و … اینها همه راه هایی که میتونه برای بالا رفتن کار شما کمک کنه. با ما همراه باین تا در این مورد بیشتر باهم صحبت کنیم.

  1. نیاز بازار را بشناسین : سعی کنین محصولی که تولید میکنین با نیازی که بازار داره هم سو باشه اینجوری بهتر میتونین پیشرفت کنین.یه تیم بازاریابی تشکیل بدین که براتون تحقیقات انجام بده و بتونه شما را با نیازها و خواسته های مردم هم جهت کنه اینجوری میتونین همیشه به روز باشین و کسب و کار و خدماتتون با نیازهای جامعه پیش بره و انتخاب اول مردم باشین.
  2. روش فروشتون خاص خودتون باشه : سعی کنین جوری محصولاتتون را به مردم ارائه کنین که دیگران انجام نمیدن اینجوری متفاوت میشین و میتونین به جاهای خوبی در زمینه حرفه خودتون برسین.برند شدنیعتیمتفاوت شدن.اگر میخواین برندبشین یه راهی را پیدا کنین که از دیگران متفاوت باشین.
  3. مکمل بازار شما چه بازارهایی : بازارهای مختلف را شناسایی کنین و در بازارهای که مکمل کار شما را انجام میدن و مکمل خدماتی هستن که شما ارائه میدین سرمایه گذاری کنین. اینجوری همه جا هستین.
  4. روش توزیعتون را جدید کنین : گاهی وقتا به این نتیجه میرسین راهی که دارین برای توزیع محصولاتتون ازش استفاده میکنین سود مناسبی نداره . بشینین و فکر کنین چه راهی میتونین جایگزین کنین و ازاون راه محصولات و خدماتتونرا ارائه بدین.
  5. هزینه کنین : اگر میخواین همه بشناسنتون و همیشه سر زبونها باشین هزینه کنین تا برند را بسازین که همه بشناسنش.مردم چیزی را که میشناسن بهتر بهش اعتماد میکنن.
  6. بازاریابی آنلاین را تجربه کنین : سعی کنین کارتون را توی فضای مجازی تبلیغ کنین .دنیای ما دنیایی که مردمش بیشترین زمان را در فضای مجازی میگذرونن پس خیلی راحت میتونین توی این فضا تبلیغات کارتون را داشته باشین.
  7. وفادار باشین : به قولهایی که به مشتریهاتون میدین عمل کنین.وقتی سر قولتون بمونین اینجوری مشتری ترغیب میشه بازم از شما خرید کنه.

شما از چه کارهایی برای پیشرفت کارهاتون استفاده میکنی؟

برچسب ها : ،
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *