کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

عادت کنید تا موفق شوید

منتشره شده در پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
عادت کنید تا موفق شوید
Get used to success

عادت کنید تا موفق شوید

عادت به کارهای مفید و خوب میتونه ما را به سمت موفقیت ببره و والبته مهم اینه که به چه کارهایی عادت کنیم . امروز میخوایم بهتون بگیم به چه کارهایی عادت کنید تا موفق شوید و به هدفی که میخواین برسین.اینکه چه برنامه ایی دارین برای رسید به هدفتون و اینکه از کجا میخواین شروع به فعالیت کنین خیلی مهم. با ما همراه باشین.

  1. نکات قوت و ضعفتون را بشناسین : وقتی نکات قوت خودتون را بشناسین میتونین روی اونها تمرکز کنین و تقویت کنین و با دونستن نقاط ضعفتون میتونین برای تقویت اونها برنامه ریز یکنین و از افرادی که میدونن بپرسین.و برای پیشرفت کارهاتون در اموری که ضعیف هستین کمک بگیرین و از افرادی که در این کار تجربه دارن استفاده کنین.
  2. بهترین خودتان باشین : همه افراد توی شرایط مختلف به یه صورت کار نمیکنن .مثلا اگه شما عادت دارین توی یه فضا در بسته کار کنین دلیل نمیشه فرد دیگه ایی توی این شرایط بتونه کار کنه.برای همین کارتون را در بهترین شرایطی که راحتتد انجام بدین و اینجوری بهترین خودتون باشین.مثلا اگه به گل علاقه دارین میتونین یه گلدون گل روی میز محل کارتون بزارین و اینجوری فضا را اونجوری کنین که دوست درین.
  3. روش برخوردتون را کنترل کنین : رفتار شما برای انجام کارها و عملکردتون روی اطرافتون اثر میزاره برای همین همیشه سعی به کارها و رفتارهای خوب عادت کنین تا بتونین روی خودتون و اطرافتو تاثیر مثبت و مفید بزارین.
  4. تغذیه مناسب و خوبی داشته باشین : اینکه شما صبح وقتی از خواب بیدار میشید چی میخورین و در طول روز چی میخورین روی کارتون میتونه اثر بزاره.اگه بحتون را با یه صبحونه مفصل و قوی شروع کنین انرژی کافی دارین و اگر در طول روز غذاها و خوراکی هایی بخورین که برای سلامتی و انرژیتون مفید باشه باز هم میتونین تاثیر مثبت روی مسیر کاری و زندگیتون بزارین.پس خوراکی خوب بخورید.
  5. کارخوب بکنین : با اناجم دادن کارهای خوب و مفید میتونین به خودتون حس بهتری را بدین برای همین همیشه تلاش کنین در کنار تمرکزی که روی مسیر هدفتون میزارین در کنارش کارهای مفید هم بکنین تا حس خوب روزانتون را بیشتر نین.
  6. فعال باشین : وقتی ساکن باشین و هیچ حرکتی نکنین خسته و افسرده میشین . حرکت داشتن و جنب و جوش کردن میتونه بهتون کمک کنه و به پیشرفتتون کنه.
  7. هر روز کارهاتون را بررسی کنین : وقتی عاد داشته باشین که همیشه فعالیت داشته باشین ب این هم عادت میکنی که هر روز کارهاتون را یاد داشت کنیین و طبق برنامه ریزی که انجام دادین کارهاتون را پیش ببرین برای همین هر روز به مرور کارهاتون میپردازین و بررسیشون میکنین.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *