کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

در شبکه های اجتماعی برند شوید

منتشره شده در سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
در شبکه های اجتماعی برند شوید
Get branded on social networks

در شبکه های اجتماعی برند شوید

امروزه شبکه های اجتماعی طرفدارای خیلی زیادی داره و و با یکم خلاقیت و انجام چند تا کار ساده میتونین در شبکه های اجتماعی برند شوید و کسب و کار و حرفه ایی که دارین را تبلیغ کنین و گسترشش بدین . امروز چند تا کار را بهتون میگم که بتونین با این کارها برند بشین .رفتار و نحوه عملکرد در این فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی خیلی مهم .با ما همراه باین و از تجربیاتتون برامون بگین.

  1. در شبکه های اجتماعی به روز باشین : توی کدوم شبکه اجتماعی میخواین فعالیت کنین و کسب و کارتون را معرفی کنین؟ وقتی تصمیمگرفتین از کدون شبکه اجتماعی استفاده کنین باید یه حساب کاربردی برای خودتون بسازین و شروع به فعلیت کنین و حساب کاربریهای قدیمیتون که استفاده ایی ندارین ازشون را حذف کنین .
  2. زمینه فعالیتتون را معلوم کنین : تخصص و حرفه شما در چه زمینه ایی روی همون تمرکز کنین و گسترشش بدین و تبلیغ کنین و محتوایی که میزارین را براساس همون تخصصتون انتخاب کنین و بزارین.
  3. محتوا گذاریتون منظم باشه : طی یه زمان بندی مشخص محتوا گذاری کنین.هر رو زو در هر روز ۱۰ پست و محتوا را انتشار ندین اینجوری مخاطب از حجم زیاد مطالب خسته میشه و ازشما دور میشه. مثلادر هفته یک الی دو مرتبه و نهایت سه مرتبه پست بزارین اینجوری در طول هفته در جلو چشم مخاطب هستین و زمانی برای فراموش کردن شما و کسب وکارتون پیدا نمیکنه و از مطالبتون هم خسته نمیشه.
  4. محتوای خوب و جذاب را انتشار بدین : وقتی محتوای جذابی را برای انتشار انتخاب میکنین یعنی به حرفه ایی که دارین انجامش میدین تسلط دارین و میتونین در موردش صحبت کنین. گاهی وقتا درمورد سفرهایی که رفتین و تجربیاتی که دارین با مخاطبینتون حرف بزنین و در کنار مطالب اصلی و حفظ اونها برای سرگرمی یه مسابقه هم راه اندازی کنین.
  5. مثبت باشین : به راحتی حرفها و مطالبی که شما در شبکه های اجتماعی نشر میدین میتونه روی مخاطبین تاثیر داشته باشه. شما اگر میخواین برند خوبی باشین باید بدونین چطوری تاثیر مثبت روی اطرافتون بزرین و از انتشار انرژی و مطالب منفی دوری کنین.مسیر خودتون در زمینه فعالیتی را که دارین پیش ببرین و به حاشیهای سیاسی و اجتماعی الکی پرو بالندین.

اینکه بخواین در شبکه های اجتماعی به یه برند موفق تبدیل بشین و تاثیرات مثبتی داشته باشین اصلا کار راحتی نیست و باید برای به نتیجه رسیدنش تلاش کنین و از انجام یه سری کارهای غیر ضروری که باعث فاصله گرفتنتون میشه دوری کنین و یه سری رفتارها را نکنین.شما برای برند شدن چه راه هایی را پیشنهاد میدین؟

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *