کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

آلمان و چند مکان دیدنی آن

منتشره شده در چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آلمان و چند مکان دیدنی آن

آلمان در اوپای مرکزی و اروپای غربی قرار داره و با کشورهای زیادی هم مرز.این کشور ۱۶ ایالت داره . ترکیبی از دشت و جنگل و کوه و ساحل و جزیره و …. سفر به این کشور هم مثل کشورهای دیگه قاعدتا جذابیت های خودش را داره و امروز میخوایم در مورد و آلمان و چند مکان دیدنی آن این کشور زیبا براتون بگیم.سه مکان دیدنی که حتما موقع سفر به این کشور باید توی لیست بازدیداتون بزارین.

  • دریاچه  schrecksee

گفتیم که آلمان پر از دشت و کوه و … است.کوه های آلپ در این کشور قرار دارن.در دل این کوه های زیبا دریه چه ایی هست که دیدنش خالی از لطف نیست و متونه یه روز جذاب و دیدنی را براتون فراهم کنه و بهتون خوش بگذره.یه محیط بکر و طبیعی و دیدنی .این دریاچه توی جنوب ایالت باواریا کشور آلمان قرار داره و نزدیک شهر باد هیندلانگ قرار داره.

آلمان و چند مکان دیدنی آن
Germany and some of its sights
  • جنگل سیاه آلمان

یه رشته کوه جنگلی توی یکی از ایالات جنوب غربی آلمان. این جنگل از جنوب تا غرب دره راین امتداد داره. بلندترین قسمت این منطقه یه قله هست به نام قله فلدبرگ.شاید بگین چرا بهش میگن جنگل سیاه ؟ رنگ سبز تیره ایی که در این جنگل حاکم که در اثر رشد و تعداد زثیاد درخت های کاجی که توی این جنگل رشد کردن.از جاذبه‌های معروف فرهنگ عامیانه جنگل سیاه، ساعت کوکو و کیک جنگل سیاه. جنگل سیاه همیشه پوشده از مه. جای معروفی در این جنگل هست که یه جاده مارپیچ و پر از درخت صنوبر با برگ قرمز رنگ .عبور از این جاده میتونه شما را در رویا و خیال و فکر فرو ببره.

آلمان و چند مکان دیدنی آن
Germany and some of its sights
  • چشمه  Blautopf

گردشگری همیشه کاری جذاب و افرادی که اهل سفر و گردشگری هستن میدونن که دیدن و کشف مکانهای جدید چقدر لذت بخش.یکی ازجاهای دیدنی آلمان که بهتون پیشنهاد میکنم حتما برین و ببینین چشمه  Blautopf . این چشمه همه سال رنگ آبی بی نظیر خودش را حفظ میکنه و هر موقع سال که برای دیدن این چمه برید زیبایی خودش را داره.

 

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *