کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

عید در خانه بمانید لذت ببرید

منتشره شده در شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
عید در خانه بمانید لذت ببرید
Eid Stay at Home Enjoy

عید در خانه بمانید لذت ببرید

من خودم جزء اون دسته از افرادی هستم که دلم میخواد تعطیلات را توی خونه بمونم و کارهایی که در طول روز های قبل کمتر فرصت انجام دادنشون را داشتم ، انجم بدم و از تعطیلاتم در خونه لذت ببرم.امروز میخوایم بهتون بگیم چطوری عید در خانه بمانید لذت ببرید اگه شما هم عین دوست دارین تعطیلاتتون را توی خونه باشین در این مقاله با ما همراه باشن .

  1. دید و بازدیدتون را در دو روز اول انجام بدین : برای احترام و اینکه دیداری را تازه کرده باشین دو روز اول را بزارین برای دید و بازدید و بعد ما بقی تعطیلات عید را به تنهایی و گذراندن اوقات فراغتون در خونه بگذرونین.اینجوری کسی از فامیل و دوستا هم ازتون گلایه نمیکنن و به بزرگترها احترام گذاشتین.در مدتی که در کنارشون هستین از اتفاقات خوب بگین و حرفهای ارزشمند بزنین و گله و شکایت و ناراحتی ها را کنار بزارین اینجوری هم خودتون از زمانی که گذاشتین لذت میبرین و هم برای بقیه خاطره خوبی درست کردین.
  2. کتاب بهترین یار تنهایی و تعطیلات : کتابهایی را که نتونستین بخونین لیست کنین و برای خوندنشون در طول روز برنامه ریزی کنین .با این کار و طبق برنامه ایی که برای هخودتون میزارین میتونین به خودندن کتاب و در کل داشتن برنامه ریزی عادت کنین و بعدا هم این رویه را ادامه بدین.از کتابای حجم کم شروع کنین و به مرور حجم زیاد را انتخاب کنین اینجوری براتون لذت بخش تره و بهتر میتونین به این کار عادت کنین. تصور کنین یک روز بهاری و یه لیوان چایی یا قهوه و یه جلد کتاب خوب چه لذتی داره و چقدر میتونه حس خوب برامون داشته باشه.
  3. زمانی را به نوشتن اختصاص بدین : نیازی نیست حتما نویسنده باشین تا زمانی را برای نوشتمن بزارین .همین که به این کار علاقه داشته باشین میتونه خودش علتی باشه برای زمن گذاشتن و تجربه کردن اینکار. کنار همه اینها از هر روانشناسی بپرسین میگه نوشتن راهی برای رسیدن به آرامش و رسیدن به اهداف زندگی.
  4. زمانی را به پیاده روی اختصاص بدین : بهار هوای دلچسبی داره و این را اگه ساکن یه شهر شلوغ باشین بهتر حسش میکنین چون توی این فصل و توی تعطیلات عید نصف همشهریاتون برای سفر از شهر خارج شدن و شهر آرومتر و بی دود تر شده و اینجوری میتونین یه زمانی را برای پیاده روی و لذت بردن از زیبایهای شهر استفاده کنین.
  5. برنامه ریزی کنین : با نوشتن یه برنامه دقیق و درست میتونین توی مدت کوتاه تعطیلاتتون بهترین استفاه را ببرینو به کاهایی که مدتی فرصت نکردین برسین میرسین و میتونین یه تعطیلات خوب و پر فایده ایی را برای خودتون داشته باشین.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *