کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

Edgertonعکاسی یاادگرتون

منتشره شده در چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

Edgertonعکاسی یاادگرتون

سلام خدمت کازبران محترم سایت بزرگ صنعت.امیدوارم حالتن خوب باشه و روزگار به کامتون باشه.امروز مجدد افتخار این را اریم که با مطالبی جدید در خدمتتون باشیم.از اونجایی که عکاسی کردن و حرفه عکاسی یکی از کارهای محبوب من می باشه و همیشه پیگیر یادگیری مطالبی جدید در این زمینه هستم تصمیم گرفتم امروز این مطالب را با ما در میون بزارم تا شما هم بتونید یادبگیرید و عکس های قشنگی از خودتون و کسانی که دوسشون دارید بگیرید.ممنونم که با ما همراه هستید.

تکنیک۵

هارولد ادگرتون از پیشروان عکاسی با سرعت بالا و فلاش الکترونیکی است. به پاس کار او، فریز کردن (ثابت کردن* سوژه ها با یک شلیک فلاش میسر گشت. مقدار نور ساطع شده از فلاش توسط زمانی که به طول می انجام مشخص می گردد. کمینه تنظیمات آن، حدود ۱/۵۰,۰۰۰ به طول می انجامد که به شما اجازه می دهد از قطره های آب و شیر راحت تر عکاسی کنید؛ سختی کار در زمان بندی صحیح است. از تکنیک مشابه می توان در متوقف کردن گلوله شلیک شده استفاده کرد. مزیت عکاسی از مایعات آب اینست که می توانید تا جایی که به نتیجه مورد نظر نرسیده اید، کار را تکرار کنید.

  • امکانات ویژه مورد نیاز:

فلاش اکسترنال با کابل جهت اتصال با فاصله از دوربین، مقادیر زیادی باتری اضافه…

  • روش کار:

ریزش آب را طوری تنظیم کنید که نرخ چکیدن قطرات ثابت باشد، نوردهی و فوکوس را دستی تنظیم کنید. این کار سرعت عکاسی شما را بیشتر می کند – اما انتظار از دست دادن شات های زیادی را داشته باشید.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *