کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

فضا اتاق را تقسیم کنید

منتشره شده در شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
فضا اتاق را تقسیم کنید
Divide the room

فضا اتاق را تقسیم کنید

چیدمان منزل به فضای آن بستگی نداره و با دونستن چندتا نکته میتونین به راحتی منزلتون را با هر میزان فضایی که هست بچینین .امروز میخوایم درباره این موضوع صحبت کنیم که چطوری به بهترین شکل ممکن فضا اتاق را تقسیم کنید .بارعایت این نکات میتونین از همه فضا خونه یا محل ارتون بهترین استفاده را ببرین و یه چیدمان عالی داشته باشین.

  • چیمان را تغییر بدین : وقتی مبلمانتون را در مرکز سالن پذیرایی بچینین دیگه میتونین خیالتون را راحت نه دارین که بزرگی فضا تو چشم نمیزنه و یه دکوراسیون زیبا دارین.یا اینکه بیاین و بوفه را در وسط قرار بدین و با این کار فضا بزرگ اتاقی که دارین را به دو قسمت تقسیم کنین و هترین استفاده را از این دوتا فضا بکنین.سعی کنین وسایل بزرگی که برای چیدان منزلتون استفاده میکنین با هم یه هارمونی رنگ داشته باشن و برای بهتر کردن فضا از یه سری وسایل کوچیک مثل گلدون … استفاد کنین.
  • استفاده مناسب از نور : با استفاده از یه نورپردازی خوب و حرفه ایی میتونین فضایی را که دارین به دو بخش تقسیم کنین .با نورهای ملایم میتونین یه بخشای کوچیکی از فضا را روشن کنین و با یه نور سقفی مرکزهای مهم و کانونی فضا را تعیین کنین.کلی استفاده مناسب میشه از نور کرد برای همین توی چیدمان و دکوراسیون خونتون و محل کارتون دقت کنین که استفاده خوبی از نور و امکانات نوری کرده باشین.
  • فرش و قالیچه برای تقسیم فضا : راه دیگه ایی که میتونین فضایی که دارین را تقسیم کنین اینه که از یه فرش یا قالیچه استفاده کنین و رورش را با مبل و وسایل دیگه پر کنین.
  • کتابخانه و قفسه کتاب : از یه قفسه کتاب در فضای خونتون استفاده کنین و با این قفسه هم میتونین وسایل تزیینی را در فضا خوتون بزارین و هم میتونین کتابهتون را توی این قفسه ها بچینین. این قفسه میتونه عین یه دیوار عمل کنه و فضا خونتون را به دو بخش تقسیم کنه.
  • پرده مناسب برای اتاق : بسته به اینکه فضا مور نظر اتاق نشیمن یا اتاق خواب پرده مورد نظرتون را انتخاب کنین و نصب کنین. از پرد میتونین برای تقسیم فضای خونتون هم استفاده کنین و فض خونتون را به دو قسمت تقسیم کنین.
  • استفاده از پارتیشن : پارتیشن به راحتی جابه جا میشه برای همین گزینه خوبی برای تقسیم فضا .برای همین میتونین از اون برای تقسیم فضا خونتون استفاده کنین و هر بار اون را جا به جا کنین و فضای جدیدی ایجاد کنین.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *