کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

بدنتان را سم زدایی کنین

منتشره شده در شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
بدنتان را سم زدایی کنین
Detoxify your body

بدنتان را سم زدایی کنین

بدن هم بعد از مدتی نیازمند پاک سازی تا بتونه بهتر و دقیقتر به کارش ادامه بده.امروز میخوایم بهتون بگیم چطوری بدنتان را سم زدایی کنین .این سم زدایی کردن خواص زیادی داره مثلا به کاهش وزن کمک میکنه ، پوست را نرم و شاداب میکنه و سیستم ایمین بدن را تقویت میکنه.

  1. به اندازه کافی آب بخورید.آب تنها چیزی که میتونه بدن شما را پاک سازی کنه.خوردن آب تنها راحی که به صورت طبیعی بدن شما پاک سازی میکنهو اگه همیشه و هر روز به میزان کافی آب بخورین بدنتون پاکسازی میشه. وقتی آب اندازه بخورین میتونیم تاثیرش را روی پوستتون ببینین چون بعد مدتی پوستتون شفاف تر میشه
  2. چای سبز را جایگزین قهوه بکنین.قهوه و کلا کافئین میزان کمش خوبه و اگه زیاد بشه نیمتونین بدنتون را سم زدایی کنین پس بهتر برای کمک به بدنتون کافئین را کمتر بخورین .
  3. صبحا آبلیمو بخورین. آبلیمو را با آب مخلوط کنین و صبحابخورین. اسیدی که توی آبلیمو هست به کبد و در تولید صفرا کمک میکنه. و بدنتون را به بیماری مقاوم میکنه. میتونین یکم عسل هم با ابلیمو  و آب مخلوط کنین و نیم ساعت قبل صبحانه بخورین .
  4. یه روش قدیمی و باستانی که میتوینم برای سم زدایی بدن بهتون بگیم اینه که روغن نارگیل را توی دهنتون بچرخونین. برای اینکار یه قاشق روغن نارگیل را بریزین توی دهنتون و برای یه ربع تا بیست دقیقه تو دهنتون نگه دارین. بعدش مسواک بزنین.اینکار را ناشتاانجام بدین و تا نیم ساعت بعدش هیچی نخورین.
  5. دمنوش بابونه بخورین.این دمنوش هم باعث میشه از طریق ادرار سموم بدنتون خارج بشه و هم اینکه قند و چربی خون را هم تنظیم میکنن.
  6. در آرامش بخوابین و عمیق بخوابین. وقتی خوابتون درست باشه و تنظیم شده بدنتون انرژی کافی برای انجام فعالیت های روزانتون را پیدا میکنین.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *