کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

کارمند خوب رئیستان بشوید

منتشره شده در شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
کارمند خوب رئیستان بشوید
Become a good boss

کارمند خوب رئیستان بشوید

برای خودتون کار میکنین و رئیس خودتونین یا برای کس دیگه کار میکنین و کارمند کس دیگه هستین ؟ اگه برا خودتون کار میکنین و این نکاتی که امروز میگم را دیدین یکی از کارمنداتون داره انجام میده بدونین میخواد کارمند خوبی باشه برای شما ولی اگه برای بقیه کار میکنین تکنیکای امروز بهتون یاد میده چطوری کارمند خوب رئیستان بشوید . همراه ما باشین.

  1. زود برین سرکار : یه تحقیقی شده و مشخص شده کارمندایی که زود میرن سرکار تو نگاه مدیرشون بهتر از بقیه هستن و بیشتر درک میشن.این کارمندا همیشه رتبه بالاتر دارن و امتیازشون بیشتر از بقیه کارمندا.پس زود برین سرکار.
  2. با رئیستون مشورت کنین : اگه سوالی داشتین و جوابش را نمیدونستین برید و از رئیستون بپرسین و ازش بخواین راهنماییتون کنه.اینجوری هم اعتبار اون را بالا میبرید و نشون میدین براش ارزش قائلید و هم به رئیستون نشون میدین که کار براتون مهم و دارید تلاش میکینین کارتون را درست انجام بدین.
  3. برای کارهاتون برنامه ریزی کنین : اگه برای کارهاتون برنامه ریزی کنین اینجوری راحت تر میتونین کارهاتون را پیش ببرین و موفق ترین .اینجوری هم خودتون سریعتر به موفقیت میرسین و هم امور کاری مدیرتون را پیش میبرین و اینجوری به عنوان یه کارمند منتظم همیشه تو چشم رئیستون هستین.
  4. اهداف بلند مدت : روی اهداف بلند مدتتون برنامه ریزی کنین و اینجوری رسیدن به اون هدفا را هم برای خودتون وهم برای رئیستون واقعی کنین اینجوری از بقیه کارمندا متمایز میشین و همیشه محبوب میشین.
  5. به جزئیات دقت کنین : اگه بتونین اشتباهات کوچیک کارتون را پیدا کنین میتونین جلو مشکلات بزرگ را بگیرن و اینجوری تبدیل میشین به یه ادم کار بلد و حرفه ایی
  6. تشکر کنین : از رئیستون برای کارهایی که براتون کرده ممنون باشین و بهش بگین که ازش تشکر میکنین بابت کاری که براتون کرده اینجوری تو دید اون یه آدم خوب هستین و باهاتون صمیمی تر میشه.
  7. به تعطیلات دقت کنین : اینکه مرخصی بگیرین و برین تفریح به پیشرفتتون کمک نمیکنه ولی میتونه ذهنتون را باز کنه و خلاق تری بشین. اضافه کاریم بهتون کمکی نمیکنه .متعادل کار کنین و به موقع. به تفریح رفتن فکر شما را باز میکنه و به خلاقیتتون کمک میکنه.

شما چه راهکارهایی را برای یه کارمند خوب شدن میدونید؟

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *