کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

اهل سفر باشید درکار موفق ترید

منتشره شده در دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
اهل سفر باشید درکار موفق ترید
Be the traveler The more successful you are at work

اهل سفر باشید درکار موفق ترید

اگه میگیم اهل سفر باشید درکار موفق ترید علت داریم براش که امروز میخوایم بهتون بگیم. ولی کلا سفر رفتن و اهل سفر بودن به آدم روحیه میده و باعث میشه انرژی بیشتری پیدا کنه برای انجام اموری که بهش تحویل دادن و جدای همه اینها خودش شاداب تره. علاوه بر همه اینها باعث میشه با آداب و رسوم و اخلاقیات بقیه مردم هم آشنا بشیم.با ما همراه باشید.

  1. فکرتون باز میشه : همه این ادمایی که کارای دفتری دارن و مثلا مدیر یه شرکت هستن و … همشون میگن وقتی میرن مسافرت و برمیگردن سرحال تر هستن و هم بهتر میتونن کار کنن و هم اینکه روحیه بهتری برای برخورد با کارمندا و بقیه همکاراشون دارن.
  2. با ادمای بیشتری در ارتباط هستن : هر مسافرتی که میری هم کلی تجربه برات داره و هم کلی دوست جدید پیدا میکنی واینجوری میتونی بهتر توی شهرای مختلف خودتو کارتو معرفی کنی و طرفدارای زیادتری داری.
  3. بلدن چطوری برنامه ریزی کنند : این افراد بلدن چطوری برنامه های سفرشون را بچنین و همچنین چطوری برنامه های کاریشون را تنظیم کنن که وقتی برگشتن گیج نشن که از کجا باید شروع کنند.
  4. با فرهنگها و آداب و رسوم بقیه مردم آشنا هستن : میدونید چطوری باید با فرهنگهای دیگه روبه رو بشین و اینجوری میتونید برا یگسترش کارتون موفق تر باشین.وقتی با فرهنگ یه کشور  آشنا باشین میتونین به راحتی کارتون را در سطح بین المللی توی اون کشور گسترش بدین.
  5. بهتر بلدن معاشرت کنند : سفرهای خارجی یعنی آشنایی با فرهنگها و زبانها ، آداب و رسوم دیگه کشورها.
  6. بعد هر سفر یه جور جدید شروع میکنن : اگه یه وسیلتون خراب بشه چیکارش میکنید حتما میرید و تعمیرش میکنید و دوباره ازش استفاده میکنید. سفرم برای مغز و جسم ما آدما همین کار را میکنه . سفر نقش همون استراحت دادن و تعمیر کردن را برای مغز داره برای همین وقتی از سفر بر میگردین شادابید و انگار انرژیتون خیلی زیاد.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *