کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

میلیاردر بشین

منتشره شده در دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
میلیاردر بشین
Be a billionaire

میلیاردر بشین

هیچکس از پول بدش نمیاد و هرکی بگه من از پول بدم میاد قاعدتا ۹۰% داره دروغ میگه یا فکر میکنه اگه بگه پول دوست دارم تو چشم بقیه آدم بدی جلوه میکنه در صورتی که پول بد نیست و پولدار بودنم بد نیست .اگر بدونیم چطوری باید از پولمون استاده کنیم و توی چه راهی چرا به پول فکر نکنیم و برای بدست آوردنش تلاش نکنیم.مطلب امروز برای اونایی که میخوان پولدار بشن.ما امروز بهتون میگیم چیکار کنین تا میلیاردر بشین.با ما همراه باشین.

  1. یه طرح و برنامه برا خودتون بنویسین : اگه میخواین به سمت جلو پیش برین و موفق بشین مطمئن باشین بدون برنامه و هدف نمیتونین اینکار را بکنین ، پس قبل اینکه کاری را شروع کنین به برنامه ایی که میخواین فکر کنین و برای خودتون بنویسینش.اینجوری میدونین از کجا شروع کنین و نقطه آخرتون کجاست.
  2. میلیاردر شدن اولویتتون باشه : هر کاری وقتی اولویت و هدف بشه حتما میشه بهش رسید ولی اگه فقط بگین میخواین میلیاردر بشین ولی هیچ اقدامی نکنین مطمئن باشین به هیچ کجا نمیرسین.برنامه ایی که اقدام نشه به هبچ دردی نمیخوره.اقدام کردم را شروع کنین.
  3. یه شکل دیگه ببینین : سعی کنی نگاهتون به اتفاقات و مسائل از یه زاویه دیگه باشه.یا شروع کنین و یه کار جدید که تاحالا کسی انجامش نداده را انجام بدین و یا اگر قدرت این کار را ندارید و میخواین یه کار تکراری انجام بدین حداقل زاویه نگاهتون را عوض کنین و مشکلات و مسائل را از یه دریچه دیگه ببینین اینجوری یکم از تکراری بودن در میاین و متفاوت میشین.
  4. هر فرصت یکبار پیش میاد : نگاه تیزی داشته باشین تا بتونین فرصتایی که براتون پیش میاد را بتونین ببینین و از اونها استفاده کنین چون ممکن دیگه اتفاق نیفتن .
  5. اطلاعاتتون را زیاد کنین : وقتی اطلاعاتتون را در مورد کاری که میخواین انجام بدین زیاد کنین بهتر میتونین پیشرفت کنین.
  6. از میلیاردر های دیگه یاد بگیرین : داستان زندگی آدمای موفق پر از اتفاقاتی که شاید برای ما هم پیش بیاد ولی وقتی از سرگذشت آدمایی که یه روزی از مسیری که ما داریم میریم رفتن اطلاع داشته باشیم میتونیم جلو یه سری مسائل و مشکلات را برای خودمون بگیریم و درست تصمیم بگیریم و فایده دیگه که داره اینه که جلو یه سری اتفاقات را هم میگیریم.
  7. به سمتی برین که درش پول هست : شاید به یه کاری علاقه دارین ولی هرچی تلاش میکنین هیچ در امدی نمیتونین ازش در بیارین خوبه که مسیرتون را عوض کنین و به سمتی برین که بتونین پول در بیارین و میلیاردر بشین.
  8. بیشتر تلاش کنین : اینکه فقط مسیر پولدار شدن را پیدا کنین ولی برای رسیدن بهش تلاشی نکنین هیچ سودی نداره پس اگه میخواین پولدار بشین تلاش هم باید بکنین.
  9. پس انداز کنین : اگه پس انداز نکنین و هرچی پول در میارین خرج کنین مطمئن باشین هیچوقت به جای نمی رسین و پولدار نمیشین.

خوشحال میشیم تجربیاتتون را در اختیار ما قرار بدین تا بتونیم ازش در راه میلیاردر شدن استفاده کنیم.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *