...
کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

منتشره شده در دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

بارسلونا بعد از مادرید پرجمعیتترین شهر اسپانیا.بارسلون چون تو زمینه های امور مالی، تجارت، رسانه، سرگرمی، هنر، بازرگانی بین‌المللی، آموزش و گردشگری یک شهر مهمه برا همین به عنوان یه شهر جهانی است.بندر بارسلونا یکی از مهم‌ترین بنادر اروپا توی دریای مدیترانه . یه فرودگاه بین المللی داره که تو سال ۲۰۰۹ بیش از ۲۷ میلیون مسافر از اون جابه‌جا شدن. شهر بارسلون یه شبکه بزرگراهی بزرگ و قطار سریع‌السیرداره که اسپانیا را به فرانسه و بعد پرتغال وصل میکنه. این یه توضیح مختصر درباره این شهر قشنگ و امروز میخوایم درباره بارسلونا و جاهای که باید ببینین با هم صحبت کنیم.اگر به این شهر سفر کردین از اطلاعاتتون به ما هم بگین.

  • ساگرادا فامیلیا : یه کلیسه نصفه و نیمه ساخته شده که سازندشم آنتونیو گائوری بوده و سال ۱۸۸۲ ساختنش.با اینکه نیمه ساز ولی از همه دیدنیایی بارسلونا پر طرفدار تره.گردشگرا میگن جذابترین جای دیدنی بارسلونا و همیشه از کل دنیا بازدید کننده داره.

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

ساختمون داخلی کلیسا در سال ۲۰۱۲ کامل افتتاح شد که به دیدنش می ارزه.نوری که از پنره های کلیسا رد میشه یه فضا قشنگ و رویایی درست میکنه.هنوزم دارن فضای بیرونی کلیسا را میسازن و الان ۷۵ درصدش ب ۸ تا مناره تموم شده. ۱۴۶ سال دارن این ساختمونا میسازن.یک الی دو ساعت برا دیدن این کلیسا وقت بزارین.

  • فواره جادویی : فواره جادویی با یه رقص نور و موزیک که یه جای قشنگ توی بارسلونا و دیدنی.ترکیبی از موسیقی ، آب و نور که تاحالا جایی ندیدین و خیلی لذت بخش.سال ۱۹۲۹ به مناسبت افتتاح برپایی نمایشگاه بین المللی بارسلونا ساخته شد.

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

  • موزه پیکاسو : یه جای ثابت که کارای پیکاشو نقاش معروف اسپانیایی اونجاست.یه موزه معروف توی بارسلونا .درباره تاریخچه زندگی این نقاش معروف باید بگیم که نقاش، شاعر، طراح صحنه، پیکرتراش، گراورساز و سرامیک کار اسپانیایی و یکی ازبهترین و بزرگترین هنرمندان سده ۲۰ میلادی بوده.سال ۱۸۹۵ جنوب اسپانیا بدنیا اومد.

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

کارای معروف پیکاسو بارسلونا نیست ولی بازم توی این موزه حدود ۴۰۰۰ تا از نقاشیاش هست که خوب وقتی را بزارین و برین ببنین مخصوصا اونایی که تو زمینه هنر کار میکنن یا کارا هنریا دوس دارن.

  • خیابان لا رامبلا : یه خیابون معروف تو اسپانیا و میتونین قدم بزنین و از قشنگیاش لذت ببرین.آخر این خیابون به یه بندر میرسه و یه جورای انگار هیچ انتهایی نداره.این خیابون جاذبه گردشگری نیست ولی به دیدنش و لذت بردن ازش می ارزه.

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

  • موزه باشگاه فوتبال بارسلونا و ورزشگاه نیوکمپ : اگه موقعی که توی شهر بارسلونا هستین فوتبال برگزار نمیشه ولی دلتون میخواد ورزشگاه را ببنین حتما برین و تورایی که برای بازدید از اون را گذاشتن ثبت نام کنین چون اونجا هم میتونین ورزشگاه را ببینین و هم یه فروشگاه بزرگ از محصولات نایک و بارسا داره که میتونین با خیال راحت خرید کنین.
  • گوتیک کوآرتز : مرکز شهر قدیمی بارسلونا .یه منطقا قدیمی بارسلونا .تو این منطقه بازار ، موزه ، میدون و کلیساهای زیادی هستو هنوز میتونین یکم از باقی مونده های آثار روم باستان را ببینین.مراقب جیب برها باشین.

  • پارک گوئل : یه پارک مدرن که گائوذی طراحیش کرده و بالای تپه ال کارمل طراحی شده.یه بخش میراث جهانی یونسکو.یه جای قشنگ و بهترین جای دیدنی بارسلونا.

بارسلونا و جاهای که باید ببینین

 

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.