کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

راه مناسب روسری سر کردن

منتشره شده در جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹

راه مناسب روسری سر کردن

راه مناسب روسری سر کردن
Appropriate way to head scarf

گاهی وقتا سر کردن و بستن روسری جوری که تکون نخوره و توی همون حالت اولیه بمونه خیلی سخت میشه .امروز میخوایم یه راه مناسب روسری سر کردن را بهتون یاد بدیم تا دیگه نگران تکونخوردن و بهم ریختن روسریتون نباشین.

خیلی از خانمها هستن که دیدن اصلا روسریشون تکون نمیخوره و شاید برای شما هم سوال که چطوری ممکن این اتفاق بیفته.علت مهم ثابت موندن روسری استفاده از یه طلق که توی لای روسری ازش استفاده میکنن.این طلق را میتونین بخرین و میتونین خودتون درسش کنین.

درست کردن این طلق خیلی راحت و هیچ وسیله خاصی نمیخواد فقط یپبه یه چیزی که طلق مانند و محکم باشه نیاز دارین که میشه از یه عکس رادیولوژی یا یه طرق شیرازه استفاده کنین فقط بایک یکم ضخیم و محکم باشه..این طلق ها به شکل ذوزنقه هستن فقط با این تفادت که لبه تیز ندارن و گرد شدن و یا نیم دایره هستن. با استفاه از این طلق در زیر روسریتون دیگه خیالتون راحت باشه روسری تکون نمیخوره و مرتب میمونه .فقط روسری را باید زیر گلو محکمش کنین.

یادتون باشه هر موقع از این طلق ها استفاده نمیکنین جایی بزارینشون که نشکنن چون دیگه درست زیر روسری نمونن .

اگر آماده خریدید که هیچی ولی اگه خواستین خودتون درست کنین و از طلق رادیولوژی استفاده کردیمپن یادتون باشه قبل استفاده حتما توی محلول آب و سفید کننده بزارین تا اون مواد روش از بین بره . ضریی نداشته باشه.

نکته دیگه اینه که گاهی وقتا توی نور که قرار میگیرین بعضی از طلق ها برق میزنن میتونین یه لایه پارچه روی طلقتون بکشین تا دیگه وقتی ازش استفاده کردین برق نزنه و هم اینه دیگه اصلا تکون نمیخوره و محکمتر میمونه. برای اینکار میتونین از لایی چسب استفاده کنین و این لایی را روی طلق بچسبونین اینجوری دیگه پارچه ایی که روی طلق میزنین هم جابه جا نمیشه و به راحتی به طلق میچسبه.

شاید اوایل استفاه از طلق براتون سخت باشه ولی کم کم یاد میگیرین و اینکه برای اندازه گیری دیست ، اندازه گوش تاگوشتون را بگیرین و روی طلق نیم دایره یا ذوزنقه بکشین و ببرین.

اگه روش های دیگه ایی برای راحت سر کردن روسری میدونین بهمون بگین.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *