...
کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

چند سوال قبل شروع کار پیشنهادی

منتشره شده در شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
چند سوال قبل شروع کار پیشنهادی
A few questions before starting the proposed work

چند سوال قبل شروع کار پیشنهادی

معمولا وقتی یه کار خوب بهمون پیشنهاد میشه و میبینیم ظاهرش خوبه عجله میکنیم و بدون اینکه فکر کنیم پیشنهاد را قبول میکنیم و معمولا یه جاهایی به مشکل بر میخوریم .بهتون پیشنهاد میکنم چند سوال قبل شروع کار پیشنهادی از خودتون بپرسید و به جوابهای قانع کننده ایی براش برسید و بعد اون شغلی که بهتون پیشنهاد شده را قبول کنید یا رد کنید.اینجوری از اول همه جوانب را سنجیدید و بعد اقدام کردید. با ما همراه باشید تا درباره این سوالات باهم صحبت کنیم.

  1. دوسال دیگه هنوز توی همین کار هستم : یکی از چیزایی که باید در نظر بگیرین اینه که آیا میتونین حداقل دوسال توی این شغل بمونین؟کارایی که باید انجام بدین چیه؟نقطه شروع کجاست و جایی که اون شغل انتظار داره بهش برسین کجاست؟آیا به این کار علاقه دارید و ازش خسته نمیشین و بخواین برین سراغ شغل دیگه؟اینها سوالایی که باید درمورد آینده این کار از خودتونسوال کنید و اگر نتونستید به نتیجه برسید باید از کسی که قرار جلسه مصاحبتون را برگزار کنه سوال کنید.راحت باشید و سوالاتتون را بپرسید.
  2. چرا اینکار را باید قبول کنیم : جواب این سوال دست خودتون و بر میگرده به خودتون.ولی ما پیشنهاد میکنیم برای جواب دادن به این سوال همه جوانب را بسنجید و ببینید آیا این کار میتونه شما را به لون آینده ایی که میخواین و اون هدفایی که دارین برسونه یا ن .خودتون فقط میتونید به سوالات پاسخ بدین پس لطفا همه جوانب را بسنجین و بعد کاری را قبول یا رد کنین.
  3. حقوق و مزایاش چطوریه : این را همیشه مد نظر داشته باشین شما قرار وقتتون که بزرگترین سرمایه تو زندگی را برای این کار بزارین پس باید حقوقی را دریافت کنین که مقابل وقتی که شما میزارید حداقل ارزشش را داشته باشه.پس از این نترسین که در مورد این موضوع توی جلسه مصاحبه صحبت کنین.خیلی مودبانه در مورد این مضوع ا فردی که داره از شما مصاحبه میگیره مذاکره کنین.
  4. اگه اینکار را قبول نکنید چی میشه : وقتی به این فکر کنین که ایا اینکار میتونه شما را به اون جاهایی که میخواین برسونه یا ن میتونین راحت به این سوال جواب بدین و دیگه فریب ظاهر کارایی که بهتون پیشنهاد میشه را نمیخورین.
  5. آیا از کسای که قرار باهاشون کار کنین خوشتون میاد : اینو در نظر بگیرین شما قرار زمان زیادی را با همکاراتون بگذرونین و این موضوع که از بودن کنارشون لذت ببرین و احساس بدی نکنین خیلی مهم .
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.