کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

۷ کار انجام بدین موفق بشین

منتشره شده در سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
7 کار انجام بدین موفق بشین
۷ Things to Do To Be Successful

۷ کار انجام بدین موفق بشین

همه ما انسانها دلمون میخواد موفق بشیم و به جاهای خوبی برسیم و خواسته هایی را که داریم برآورده بشه ولی شکست میخوریم و نمیتونیم به جایگاهی که میخوایم برسیم و دلایل این شکست ها را همیشه گردن بقیه میندازیم در صورتی که یه سری کارهای اشتباه خودمون باعث میشه که شکست بخوریم و به موفقیت نرسیم امروز میخوایم بهتون بگیم ۷ کار انجام بدین موفق بشین تا به موفقیت برسین.بیاین و این هفت کار را جز برنامه اصلیتون قرار بدین و در عوض کارهای وقت گیر را از زندگیتون حذف کنید.

  1. قدرت نه گفتن داشته باشید : یاد بگیرین چه زمانی نه بگین و چه زمانی بله بگین.گاهی وقتا خودتون مشغول یه کاری هستین و یه نفر بهتون میگه یه کاری براش انجام بدیم شما هم میدونین خودتون درگیر هستین ولی قدرت اینو ندارین بهش نه بگین و قبول میکنین و نه به کار خودتون میرسید و نه به اون کاری که قبولش کردین و اینجوری شکست میخورین.پس یاد بگیریم موقعیت شناس باشین.
  2. تقسیم کار کنید : لیستی از کارهایی که دارید را تهیه کنید و تقسیم کار کنید چون خودتون نمیتونید از پس هه کارها بر بیاین . وقتی کارهای مهم را خوتون انجام بدین و کارهای دیگه را به یکی دو نفر دیگه بسپارید اینجوری تمرکز و حس مدیریتتون افزایش پیدا میکنه و بهتر میتونید امور را دست بگیرین.
  3. نظم داشته باشین : سعی کنید هر روز بعد از اتمام کارهاتون یه گزارش روزانه بنویسید تا فردا بدونید چه کارهایی را کردید و چه اموری مونده و باید انجامش بدین و از همه مهمتر اینکه میز کارتون را هم مرتب کنید تا فردا برای مرتب کردنش زمان زیادی را از دست ندین.کلا نظم داشتن یکی از راه های موفق شدن.
  4. حواستون را جمع کنید : وقتی مدام حواستون پرت مسائل مختلف بشه به اصطلاح فرمون کارها از دستتون خارج میشه و اینجوری باید وقت زیادی را صرف کنین تا دوباره برگردید به نقطه ایی که حواستون پرت شد .میگن هر ۱۱ دقیقه یکبار هر کارمندی حواسش پرت میشه پس سعی کنید روی تمرکزتون بیشتر کار کنید و حواستون را بیشتر به کاری بدین که دارین انجام میدین .
  5. چندکار را انجام ندین : یک وظیفه را قبول کنید و به نحو احسن انجامش بدیناینجوری هم کیفیت اون کار را بالا میبرید و هم اینکه به نتایج خوب ی رسید و از همه مهمتر میتونید تمرکز داشته باشین.
  6. همه چیز را عالی نخواهید : همیشه میخوایم همه کارها را به نحو احسن انجام بدیم ن نتیجه عالی بگیریم ولی اینکار خیلی وقت گیر .اگر کاری نتیجه خوب هم داشتهباشد یعنی عالی است و مهم اینه که کاری را با دقت انجام بدین و درست.
  7. چک کردن زیاد پیامها و تماسها : سعی کنید وقتی دارید کاری را انجام میدید وقتتون را صرف درست انجام داده اون کار بکنید و زمان خودتون را صرف کارهای بیهوده مثل پیام و ایمیل جواب دادن و جواب دادن به تماسهای غیر ضروری نکنید.اینجوری دقتتون بیشر و بهتر میتونید به کارهاتون برسید و موفق تر میشید.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *