کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

۱۳فکر ممنوعه افراد ثروتمند

منتشره شده در شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
فکرهای ممنوعه افراد ثروتمند
۱۳ Forbidden Thoughts of the Rich

۱۳ حرف ممنوعه افراد ثروتمند

آدمای ثروتمند روی دوتا مورد همیشه وقت میزارن یکی پس انداز کردن و یکی سرمایه گذای کردن.این دوتا کار نشون میده آدما با پولاشون چیکار میکنن وچطوری خرجشون میکنن.شاید بعضیا بگن این دوتا کار یکی ولی توی عمل فرق دارن باهم و روششون متفاوت.اینکه بتونی توی بحث مالی موفق باشی و پروتمند بشی یکمش برمیگرده به رفتار و کارایی که میکنی و یکمشم برمیگرده به مهارت و تجربه ایی که بدست میاری.نویسنده کتاب شما میتونید زودتر آنچه فکر میکنین بازنشسته بشین میگه آدمای ثروتمند میدونن س اندارشون باید برا سود و پیشرفت باشه.آدمایی که پس انداز میکنن همیشه میترسن که دارن پولاشون را جمع میکنن ولی هیچ سودی براشون نداره و هیچ پیشرفتی ندارن واین در صورتی که سرمایه گذاری سود خودشو داره و وقتی با اون پولی که سرمایه شده کار میشه سود خودشو میده و مفید.اگر میخواین با طرز فکر و رفتار ادمای ثروتمد آشنا بشین و تبدیل بشین به یه آدم ثروتمند با ما همراه باشین تا با کمک هم بتونیم به نتایج بهتر برسیم و با ۱۳ حرف ممنوعه افراد ثروتمند آشنا بشیم.

 • نمیتونم اینکارا بکنم : آره آدمای ثروتمند اینو نمیگن اونا یه چیزا دیگه میگن چون میدونن میتونن کارهای مختلف را انجام بدن.اونا بجا این جمله و فکر کردن به نتونستن و نشدن یه کار به با صرفه بودن و مفید بودن اونکار فکر میکنن.اونا میبینن چقدر رمایه دارن و کجا باید سرمایشون را بزارن تا بتونن تو زمان کم نتیجه بیشتر ببرن و بعدش بتون سرمایه گذاریشون را بزرگتر کنن.
 • ورشکستگی برا منم پیش میاد یانه : آدمای ثروتمند شکستاشون را پل میکنن برای رفتن به بالا و رسیدن به موفقیتای بزرگتر.اونا میدونن هر بار که شکست میخورن باید یه درسی از اون شکست بگیرن و دیگه اون اشتباه که منجر به شکستشون شده را انجام ندن.پس نمیشین به شکستشون فکر کنن بلکه به این فکر میکنن که چه اشتباهی کردن و کجای کار را غلط رفتن تا بتونن موفق بشن و لذت ببرن.
 • وای که چقدر کار دارم : آدمای موفق و ثروتمند برنامه ریزی میکنن روی کاراشون تا دچار سردرگمی نشن و از کاری که میخوان بکنن خسته نشن.وقتی برنامه ریزی کنین به موفقیت نزدیکتر میشین و بهتر میتونین بدستش بیارین و دیگه لازم نیست بگین وای چقدر کار دارم.
 • برنامه ریزی مالی سخت : اگه واقعا فکر کنین کار امور مالی و برنامه ریزی برا پولهاتون سخت پس حتما سخت .ما فقط یادگرفتیم برا یه سری مسائل خاص آموزش ببینیم و یادبگیریم چیکار کنیم ولی برا امور مالی و اقتصادیمون آموزش نمیبینیم.رو دخل و خرجتون برنامه ریزی کنین تا بتونین به یه مدیر مالی خوب تبدیل بشین و رو خرج کردن پولاتون برنامه ریزی کنین.
 • چرا پولامو خرج نکنم وقتی دارم : میتونین هرچی پول در میارین خرج کنین و به اصطلاح بریز و بپاش کنین ولی یادتون باشه اینجوری دیگه شما یه آدم ثروتمند نیستین یه آدم تازه به دوران رسیده ولخرجین که بلد نیستین عین آدمای ثروتمند فکر کنین و خیلی زود ثروتتون را از دست میدین.آدمای ثروتمند میدونن خرج و خرید الکی جلو پیشرفتشون را میگیره و سرمایشون را از دست میدن.پس با برنامه ریزی خرج کنید.
 • من کوچیکتر مشکلم هستم پس نمیتونم حلش کنم : کسی که این فکرش هیچوفقت از پس مشکلاتش بر نمیاد و همیشه فقیر میمونه.باید یاد بگیرین توی حل مشکلاتتون خلاق باشین و بتونین از مشکلات بزرگتر باشین تا به راحتی حلشون کنین.همیشه بگین چجوری میتونم حلش کنم و به راه حل پیدا کردن فکر کنین.اینجوری باعث میشه عین آدمای ثروتمند بگردین دنبال راه حل و بتونین کارای بیشتری بکنین و به آدمای بیشتری کمک کنین.
 • من باهوش و نمیتونم درست فکر کنم : ادمایی که موفق میشن خیلی رو اون کاری که میخوان بکنن فکر میکنن و تمرکز میکنن و خوب میدونن کجا میخوان برن و قدم بعدیشون چیه برا همین دلایل قانع کننده برا یرد یا تایید هرکاری میارن.عین ثروتمندا روی هدفتون متمرکز بشین و بررسیش کنین.
 • سودم از این کار چقدر : سرمایه میزاره برا سودی که بهش میده ن چیزایی که با اون سود میتونه بخره. آدمی ثروتمند روی ریسک کاری که میخوان بکنن فکر میکنن و اینجوری جلو شکستاشون را میگیرن .حتی برا خریدن یه وسیله هم میگردن اونی را میخرن که ارزش خرید داره یعنی رو خروجی و حفظ پولشون فکر میکنن.
 • نمیخواد پول پس انداز کنم : خوب میدونین پس انداز چقدر مهم و ارزش پس انداز را میدونین. آدمای ثروتمندی هستن که بهشون میگن صرفه جو و اینو میدونن که درست پول دارن ولی باید حواسشون به خرجشون باشه .
 • وقت ندارم : وقت خیلی ارزشمند و هیچی به اندازه اون مهم نیست. ثروتمندا نگران این نیسن که وای وقت ندارم اونا به این فکر میکنن که وقتی که رو یه کار گذاشتن بهشون سود بده و بعدش برن سر یه کار دیگه.اونا به رسیدن به هدفشون فکر میکنن.
 • من خیلی پول دارم : یه افرادی وقتی به یه جایی میرسن و یه موفقیت مالی بدست میارن شروع میکنن به خرج کردن و به شیوه ثروتمندا زندگی کردن .به این فکر کنین چطوری میتونینپولتونو بیشتر کنین وگرنه با ولخرجی الکی همینیم که بدست آوردین از دست میدین.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *