کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

کار در خانه برای خانمها۲

منتشره شده در یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸

کار در خانه برای خانمها۲

ارائه چند ایده خلاقانه و کاربردی

 • آرایشگری: آیا جواز آرایشگری دارید؟ از مهارت‌های آرایشگری خود برای کوپ، رنگ و مدل‌دادن موهای مشتری‌ها در محیط راحت منزل خود یا منزل آنها استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید با استفاده از حرفه‌ای به آن علاقه دارید کسب درآمد کنید و همچنین به مشتریان خود کمک کنید مانند یک ستاره بدرخشند.
 • کارت‌های دعوت دست‌ساز: اهل هنر هستید؟ پس کارت‌های خاص و زیبای دست‌ساز، دعوتنامه‌های عروسی و اطلاعیه‌ی ملاقات درست کنید. راه‌های زیادی برای فروش کارهای‌تان وجود دارد: می‌توانید فروشگاه آنلاین خودتان را تأسیس کنید، آنها را به دوستان و اعضای خانواده‌ی خود بفروشید، کارت‌های خود به مغازه‌هایی که چنین اجناسی می‌فروشند نشان دهید یا آنها‌ را از طریق مهمان‌هایی که برگزار می‌کنید به فروش برسانید.
 • تمیز کردن خانه: از گرد و خاک و کثیفی بیزار هستید؟ خدمات نظافتی خود را به دوستان، خانواده و یا همسایه‌ها ارائه دهید. از شستن لباس‌ها و تمیز کردن خانه گرفته، تا پختن غذا و شستن پنجره‌ها. شما همچنین می‌توانید خدمات نظافتی خود را در تابلوهای اعلانات و یا پیک‌های تبلیغاتی محلی نیز تبلیغ کنید. این کار یکی از کارامدترین کارها در خانه برای خانمها است.
 • تصویرگری: از طراحی و نقاشی لذت می‌برید؟ از مهارت‌های هنری خود برای خلق تصاویر در کتاب کودکان، دیاگرام‌های پزشکی، طراحی مد، بروشور، تبلیغات و یا بسته‌بندی محصولات استفاده کنید.
 • جواهرسازی: شما هم فکر می‌کنید زیورآلات به اندازه لباس‌ها اهمیت دارند؟ عشق و علاقه‌ی خود را به کار گیرید و تبدیل به یک کارآفرین آنلاین در زمینه‌ی جواهرات شوید. موقعیت‌هایی که برای فروش زیورآلات خود دارید، بسیار زیاد است. می‌توانید مغازه‌ی آنلاین خود را راه‌ا‌ندازی کرده، به دوستان و خانواده‌ی خود بفروشید، آنها را از طریق مغازه‌ها یا در مهمانی‌های خانگی خود به فروش برسانید.
 • تدریس موسیقی: آیا پیش‌زمینه‌ی موسیقی دارید؟ پس چه کاری بهتر از اینکه عشق و دانش خود در زمینه‌ی موسیقی را از طریق تدریس با دیگران در میان‌ بگذارید؟
 • عکاسی: آیا چشم تیزبینی دارید؟ پس از استعداد خود استفاده کنید تا برای دیگران عکس بگیرید؛ عکس‌های خانوادگی، عکس از کودکان، حیوانات خانگی، عکس عروسی، مراسم خاص و شات‌های حرفه‌ای.
 • متخصص روابط عمومی: آیا از مهارت‌های ارتباطی خوبی برخوردار هستید؟ آیا هنر پافشاری کردن را بلد هستید؟ متخصصان روابط عمومی به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کنند که ظاهر و جلوه‌ی خوبی در رسانه‌هایی مانند تلویزیون، رادیو، روزنامه، مجله و دنیای آنلاین داشته باشند.
 • مشاوره‌ی املاک: قابلیت انطباق بالایی دارید؟ در خرید و فروش ماهر هستید؟ جغرافیای پیرامون خود را خوب می‌شناسید؟ مشاورین املاک می‌توانند برای خرید و فروش خانه به مشتری‌های خود کمک کنند. آموزش این کار چیزی حدود ۱۵۰ ساعت در هفته زمان می­‌برد ولی در اغلب موارد می‌توان آن را در خانه، در طول شب و یا در تعطیلات آخر هفته به انجام رساند.
 • نماینده‌ی فروش: آیا اجتماعی، با انگیزه و سرشار از انرژی هستید؟ نمایندگان فروش طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را به فروش می‌رسانند. بسیاری از شرکت‌ها در کمال رغبت حاضر به آموزش افراد مناسب هستد؛ از این طریق خود نیز عاید سود سرشاری خواهند شد.
 • خیاطی: آیا به دوخت‌و‌دوز علاقه دارید؟ پس بیایید لباس‌هایی بدوزید که قامت تن مشتری‌‌هاست و نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند. می‌توانید به صورت تخصصی در یک زمینه‌ی خاص مانند لبا‌س‌های عروس و یا لباس شب فعالیت کنید.
 • آوانویسی: آیا از مهار‌ت‌های شنیداری فوق‌العاده‌ای بهره‌مند هستید؟ آیا در تایپ کردن سریع و چالاک هستید؟ می‌توانید با در آوردن فایل‌های صوتی به شکل اسناد مکتوب، به کسب‌‌و‌کارهایی که چنین نیازی دارند کمک کنید. آوانویسی یا تایپ کردن کلمات یک فایل صوتی می‌تواند راه مناسبی برای کار کردن در خانه باشد.
 • مترجم: آیا زیر و بَم یک زبان خارجی را می‌شناسید؟ پس اسناد، مکاتبات، ملاقات‌ها و تماس‌های تلفنی را برای شرکت‌هایی که با جمعیت چند زبانه سروکار دارند، ترجمه کنید و کسب درآمد داشته باشید.
مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *