کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

قیمت iPhone 7 در نقاط مختلف دنیا

منتشره شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷

قیمت iPhone 7 در نقاط مختلف دنیا

دو سال پیش، گوشی تازه منتشر شده ی iPhone 7 اوج ظرافت در طراحی اسمارت فون های اپل را به ما نشان داد. پس از گذشت دو سال، این گوشی همچنان زیبا و قدرتمند به کار خود ادامه می دهد و از همه مهم تر، از نظر اقتصادی خرید آن بسیار به صرفه تر شده است. حال در این مطلب قصد داریم تا قیمت iPhone 7 در سراسر دنیا را با هم مقایسه کنیم.

در واقع iPhone 7 را می توان بهترین گزینه برای آنهایی که می خواهند اسمارت فون قدرتمندی را بخرند و در عین حال پول زیادی را خرج نکنند (البته اگر فقط علاقه مند به محصولات اپل هستید) نامید.

قیمت iPhone 7 در نقاط مختلف دنیا

در امریکا پایه قیمت iPhone 7 با حافظه داخلی ۳۲ گیگ، بدون در نظر گرفتن مالیات ها و دیگر هزینه های جانبی ۵۴۹ دلار می باشد. جالب است بدانید، قیمت iPhone X در امریکا تقریبا دو برابر قیمت iPhone 7 است، در حالی که مشخصات فنی و ویژگی ها و طراحی ظاهری iPhone 7 در بسیاری موارد با مدل های جدیدتر قابل رقابت می باشد. اما در خارج از امریکا، قیمت iPhone 7 داستان متفاوتی دارد.

اگر قیمت کشور امریکا را مبنی قرار دهیم، در کانادا و استرالیا برای خرید یک iPhone 7 باید ۵۰ تا ۶۰ دلار بیش از قیمت پایه ی آن پرداخت کنید. مکزیکی ها این گوشی را ۱۰۰ دلار گران تر می فروشند، در حالی که در بریتانیا، بلژیک، اسپانیا، فرانسه و هلند، iPhone 7 حدودا ۲۰۰ دلار گران تر از آمریکا به فروش می رسد. اما گران فروش ترین کشور دنیا در فروش محصولات آیفون همیشه برزیل بوده است! برزیلی ها iPhone 7 را ۳۵۰ دلار گران تر از آمریکا به فروش می رسانند. دلیل این گرانی در برزیل این است که دولت این کشور مالیات سنگینی را بر کالاهای خرده ی وارداتی اعمال می کند. در حال حاضر در کشور ما، قیمت مدل های مختلف iPhone 7 در حدود سه میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت iPhone 7 در نقاط مختلف دنیا

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *