کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

شرکت های اینشورتک در صنعت بیمه

منتشره شده در یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

شرکت های اینشورتک در صنعت بیمه

  • بیمه Neos

با توجه به پیشرفت اینترنت اشیا (IoT)، بیمه مسکن تغییرات گسترده‌ای یافته است. با استفاده از سخت‌افزار‌ها و سنسور‌های کار گذاشته در منزل می‌توان روند اتفاقاتی که در منزل رخ می دهد را کنترل کرد. همچنین با اتصال و نمایش این سنسور‌ها بر روی یک اپلیکیشن موبایلی، به راحتی می‌توان مانیتوریگ را از طریق تلفن همراه انجام داد. برای مثال در هنگام آتش سوزی یا سیل، مشتریان دسترسی سریع‌تری به کمک خواهند داشت. بیمه Neos مجموعه‌ای از دستگاه‌های فعال IoT را برای مشتریان فراهم می‌نماید تا بر روی اپلیکیشن موبایلی، دید کلی از تمام زوایای خانه‌ی خود داشته باشند و در صورت نیاز بتوانند به سرعت مشکل را بر طرف کنند. این دستگاه‌ها شامل ردیاب‌ها، دوربین‌های مدار بسته، سنسور‌های دود و سنسور‌های در می‌باشند.

تکنولوژی IoT یکی اجزاء مهم و حیاتی برای رشد اینشورتک است چرا که اطلاعات بسیار گسترده‌ای که تا به حال نا‌مشخص و مبهم بوده‌اند را برای شرکت‌های بیمه فراهم می‌نمایند. این تغییر در نهایت به نفع مشتری نیز خواهد بود، زیرا این امر می‌تواند سیاست‌گذاری‌های بیمه را تغییر داده و در همین راستا بیمه بتواند تصمیم‌گیری‌های دقیق‌تری داشته باشد.

  • بیمه Cuvva

این بیمه در میان شرکت‌های اینشورتک برای رانندگان بسیار جذاب است چرا که پروسه‌ی دریافت و یا تجدید بیمه خودرو روندی سخت و پردردسر است و دریافت بیمه‌ای با قیمت مناسب برای رانندگان بسیار حائز اهمیت می‌باشد. امروزه روند رو به رشد خدمات مبتنی بر اشتراک و اجاره به جای مالکیت بسیار رواج یافته است؛ به ویژه در کلانشهر‌ها که استفاده از خودروی شخصی به علت حجم بالای ترافیک در بعضی از محدوده‌ها و همچنین وجود وسایل نقلیه عمومی، غیر ضروریست.

آنچه که شرکت Cuvva را متمایز می‌نماید این است که به مشتریان امکان خرید بیمه خودروی کوتاه مدت (ساعتی) را می‌دهد، به این معنا که افرادی که به طور مداوم از خودروی خود استفاده نمی‌کنند نیازی به خرید بیمه‌های بلند مدت با هزینه‌ی بالا را ندارند. در ازای آن می‌توانند از بیمه‌های ارزان قیمت‌تر که در بازه ۱ ساعت تا ۲۸ روز ارائه می‌شود استفاده کنند. هزینه این نوع بیمه از ساعتی ۸ یورو شروع می‌شود. این شرکت به علت پیشرفت تکنولوژی در اسمارتفون‌ها و به اشتراک‌ گذاری داده‌ها و قادر به ارائه چنین خدماتی می‌باشد. تمام خدمات بیمه این شرکت بر روی اپ موبایلی قابل دسترسی هستند.

  • بیمه Brolly

این استارتاپ یکی از اولین اینشورتک‌هایی است که برای مدیریت پروسه‌های خود از هوش مصنوعی استفاده می‌نماید. این شرکت با فراهم کردن ابزار‌هایی به وسیله هوش مصنوعی (AI)، روش‌های سنتی خرید بیمه را کنار گذاشته و به مشتریان خود اجازه می دهد تا بیمه مناسب خود را پیدا کرده و خریداری کنند.این شرکت بریتانیایی رویه پردردسر خریداری بیمه را از طریق هوش مصنوعی به روشی ساده و دلپذیر تبدیل می‌کند. تکنولوژی هوش مصنوعی بی‌شک یکی از پیشرو ترین ترند‌های فناوریست و پتانسیل‌های بالایی برای ایجاد تغییرات بزرگ در تمامی صنایع دارد.کاربران از طریق این اپلیکیشن می‌توانند انواع بیمه را شناسایی کرده و مناسب ترین آن را خریداری کنند. به وسیله اپ این شرکت می توان بیمه های مسافرتی، بیمه خودرو و بسیاری از بیمه‌های دیگر را خریداری کرد. همچنین می‌توانند بیمه نامه تمام شرکت‌هایی که در گذشته استفاده کرده‌اند را در آن رویت کنند. این امر دیدگاه شما را به موقعیت فعلی خود بهبود می‌بخشد و بر اساس آن می‌توانید در آینده تصمیمات هدفمند تری را اتخاذ نمایید.

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *