کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

مشاغل صنعت و صنایع ایران
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

آسیب پذیر ترین مدل گوشی آیفون

منتشره شده در دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

آسیب پذیر ترین مدل گوشی آیفون

مطالعه ای که اخیرا در مورد اسمارت فون های ۵ سال گذشته ی آیفون انجام گرفته نشان می دهد که iPhone 6 ، دست کم آسیب پذیرترین آیفون و بدترین گوشی اپل در ۵ سال اخیر بوده است. هم آیفون ۶ و هم آیفون ۶ پلاس را می توان به عنوان غیر قابل اعتمادترین و آسیب پذیرترین آیفون ها از نظر نگهداری، تعمیر و امنیت دستگاه نامید.

آسیب پذیرترین آیفون

طبق گزارش Blancco که یک شرکت امنیتی می باشد، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس آسیب پذیرترین آیفون ها در ۵ سال گذشته می باشند. همان طور که در جدول پایین می بینید، آیفون ۶ با نرخ خرابی ۲۲ درصدی با اختلاف آسیب پذیرترین آیفون و بدترین گوشی اپل در سال های گذشته بوده است و در رتبه ی دوم هم نام آیفون ۶ پلاس به چشم می خورد. نرخ خرابی ۲۲ درصدی یعنی تقریبا از بین هر ۴ یا ۵ نفری که آیفون ۶ را خریده اند، یک نفر از آن ها با خرابی دستگاه خود مواجه شده است. حتی آیفون ۵s با نرخ خرابی ۵ درصدی بسیار قابل اعتمادتر از آیفون ۶ می باشد.

جدول آسیب پذیرترین آیفون ها

آسیب پذیرترین مدل گوشی آیفون

طبق گزارش منتشر شده، بیشترین خرابی آیفون ها مربوط به مشکلات بلوتوث، وای فای و اینترنت دیتای این دستگاه ها بوده است.

اما پس از آیفون ۶، به نظر می رسد که مدل های بعدی گوشی های اپل مسیری رو به بهبود را طی کرده باشند، به طوری که آیفون ۶ پلاس دارای نرخ خرابی ۱۶ درصدی بوده و پس از آن، آیفون ۷ نرخ خرابی ۸ درصدی داشته و آیفون X و آیفون ۸ پلاس هم فقط ۳ درصد نرخ خرابی داشته اند.

آسیب پذیرترین دستگاه اندرویدی

اما در بین دستگاه های اندرویدی، آمار نشان می دهد که درصد خرابی دستگاه های سامسونگ بیش از هر گوشی اندرویدی دیگری بوده است. گزارش Blancco بیان می کند که نرخ خرابی گوشی های سامسونگ در مجموع ۲۷٫۴ درصد بوده است که حتی از آسیب پذیرترین آیفون ، یعنی آیفون ۶ که ۴ سال پیش به بازار عرضه شده هم بدتر می باشد.

بیش ترین خرابی گوشی های اندرویدی مربوط به مسائل باتری، میکروفون و دوربین دستگاه بوده است.

 

منبع : نت نوشت

مشاغل صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.