کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

معماریال

معماریال
زمینه کاری : معماریال
تلفن همراه :09900268714
نشانی :تهران، م. نبوت، خ.آیت شمالی، خ. کیانی ثابت، پ. 26
تاریخ ثبت :چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
لینک :https://www.sanaat.ir/?p=7275
توضیحات :

معماریال

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی و طراحی چیدمان خانه، محل کار و فضای زندگی خود هستید، معماریال تجربه ای متفاوت از خلق فضا و کیفیت زندگی را برایتان فراهم می کند. معماریال سامانه خدمات آنلاین معماری و دکوراسیون داخلی است. شما با مراجعه به وب سایت www.memarial.com، سبک طراحی و سلیقه ای که بیشتر می پسندید را انتخاب نموده، بودجه مورد نظرتان را تعیین می کنید.

سپس بر اساس خواسته های شما و نوع بسته طراحی انتخاب شده، چند ایده اولیه توسط معماران و طراحان معماریال ارائه می شود. پس از تائید طرح، یک لیست خرید، لیست قیمت به همراه مشخصات فروشندگان را دریافت خواهید کرد تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

در آخرین گام، چیدمان خانه و محل کار شما با نظارت طراحتان، به صورت کاملا رایگان انجام می شود، و این هدیه ای است کوچک از طرف ما، که امیدواریم خرید شما از معماریال را برایتان تجربه ای لذت بخش سازد.ما در کنار شما هستیم تا بهترین لحظه ها را به دیدار شما دعوت کنیم.


003
baner-sanaat
125125
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

صفحه اینستاگرام صنعت گروه تلگرام صنعت

کاربران گرامی سایت مشاغل صنعت و صنایع ایران

یکی از اقدامات بسیار مهم و ارزشمند پورتال تخصصی مشاغل صنعت و صنایع ایران معرفی و ارائه خدمات مورد نیاز صنایع و معرفی محصولات و شرح فعالیت صنایع و مشاغل وابسته با بهره گیری از روش های نوین بازاریابی و تبلیغات و ایجاد ارتباط فی مابین عرضه کننده خدمات و محصولات و استفاده کننده از آنها در فضاهای مجازی و اینترنتی بوده که استفاده از این روش باعث ایجاد تمرکز بیشتر با مشتریان ، قابلیت اندازه گیری و بررسی انواع تبلیغات و بازاریابی ، سرعت در ارائه و معرفی طرح ها و محصولات در فضاهای مجازی و ارتباط عمیق تر و موثرتر با مشتریان می باشد.

مدیریت سایت مشاغل صنعت و صنایع ایران