کاربر مهمان، خوش آمدید.  ورود به پنل کاربریثبت نام

مشاغل صنعت و صنایع ایران

پورتال ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته

صنعت و صنایع
به پورتال تخصصی و حرفه ای ثبت و تبادل اطلاعات صنایع ایران و مشاغل وابسته خوش آمدید
شما هم به جامعه بزرگ صنعت و صنایع ایران بپیوندید...

درباره ما

درباره ما

آیا می دانید هم اکنون در ایران روزانه چند صد هزار نفر برای جستجوی محصول مورد نظر خود از اینترنت استفاده می کنند و بسیاری از آنها توسط موتورهای جستجویی مانند گوگل نیاز خود را برطرف می نمایند.

آیا می دانید طراحی یک سایت مناسب با قابلیت Seo  که در موتورهای جستجو نام محصولات شما را در رتبه  بالاتری نسبت به دیگر رقبا نمایش دهد حداقل یک و نیم میلیون تومان و برای اینکه نام محصول شما در صفحه اول نتایج قرار گیرد حداقل ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت.

حال کمی تامل نمائید، با عضویت در مشاغل صنعتی ایران علاوه بر اینکه تمامی اطلاعات و محصولات شما در سایت www.sanaat.ir بزرگترین پایگاه مشاغل صنعتی ایران به نمایش در می آید نام شرکت و محصولات شما در موتورهای جستجو بهینه شده و همچنین سایت جداگانه ای نیز برای معرفی کالا و خدماتتان با آخرین تکنیکهای بهینه شده گوگل ایجاد می شود.

یکی از اقدامات بسیار مهم و ارزشمند پورتال تخصصی مشاغل صنعت و صنایع ایران معرفی و ارائه خدمات مورد نیاز صنایع و معرفی محصولات و شرح فعالیت صنایع و مشاغل وابسته با بهره گیری از روش های نوین بازاریابی و تبلیغات و ایجاد ارتباط فی مابین عرضه کننده خدمات و محصولات و استفاده کننده از آنها در فضاهای مجازی و اینترنتی بوده که استفاده از این روش باعث ایجاد تمرکز بیشتر با مشتریان ، قابلیت اندازه گیری و بررسی انواع تبلیغات و بازاریابی ، سرعت در ارائه و معرفی طرح ها و محصولات در فضاهای مجازی و ارتباط عمیق تر و موثر تر با مشتریان می باشد.

فعالیت سایت صنعت :

  • ثبت دایرکتوری مشاغل و مرتبط کردن مشاغل با همدیگه و توسعه بازار کار و پرداخت وجه ثبت در قالب پکیج های یک ساله تا پنج ساله
  • ارائه خدمات مختلف درج شده در قسمت خدمات سایت در قالب معرفی به صنف های دارای مجوز این خدمات
  • دسترسی آسان به مشاغل در پایگاهی جامع
  • ایجاد ارتباطی سریع و آسان بین مشاغل و صنایع
  • معرفی محصولات مشاغل مرتبط صنایع و صنعت توسط تولید کننده های این محصولات